Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

10 Ağustos  Seçiminde en ilginç kare

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi renkli anlardan birine sahne oldu. Düğünden kalkıp Sandık başına giden gelin ve damat Cumhurbaşkanlığı seçimi içi oy kullandı. Gelin ile damat düğünden kalkıp sandık başına gittiler. 10 ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde yaşanan renkli sahnede Pazar günü düğünleri sona ermekte olan Meltem, İbrahim çifti, Belediye Meclis Üyesi Şah İsmail Atak ve Ak Parti […]

20 Ağustos 2014 - 13:18 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

ilginc

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi renkli anlardan birine sahne oldu. Düğünden kalkıp Sandık başına giden gelin ve damat Cumhurbaşkanlığı seçimi içi oy kullandı.

Gelin ile damat düğünden kalkıp sandık başına gittiler. 10 ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde yaşanan renkli sahnede Pazar günü düğünleri sona ermekte olan Meltem, İbrahim çifti, Belediye Meclis Üyesi Şah İsmail Atak ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İlknur Doğan Özbek tarafından oy kullanacakları okul binasına götürülerek, burada oy kullandılar.

Sandık başında hatıra fotoğrafı çekinen Meltem, İbrahim çifti vatandaşlık görevini yerine getirdikten sonra düğün alanına giderek eğlencelerine devam ettiler.

 

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER