Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Ak Parti Teşkilatından Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan’a Bağış

  Ak Parti teşkilatından Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’a bağış desteği. Geçtiğimiz günlerde Ak Parti ilçe Başkanı Memiş Çelik’in organizesi ve Belediye Başkanı Ferda Polat birlikteliği ile bir araya gelen partililer, ziraat bankasına giderek Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan hesabına bağış desteği yaptılar. Ak Parti İlçe başkanlığı tarafından tertiplenen organize doğrultusunda Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan hesabına 500’den fazla […]

07 Ağustos 2014 - 20:41 'de eklendi ve 401 kez görüntülendi.

 akp bağış

Ak Parti teşkilatından Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’a bağış desteği. Geçtiğimiz günlerde Ak Parti ilçe Başkanı Memiş Çelik’in organizesi ve Belediye Başkanı Ferda Polat birlikteliği ile bir araya gelen partililer, ziraat bankasına giderek Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan hesabına bağış desteği yaptılar.

Ak Parti İlçe başkanlığı tarafından tertiplenen organize doğrultusunda Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan hesabına 500’den fazla partili ve vatandaş bağışta bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Ziraat Bankasına giderek Cumhurbaşkanı hesabına bağışta bulunan İlçe Başkanı Memiş Çelik, Belediye Başkanı Ferda Polat, Belediye Meclis üyeleri ve partililer yoğun bir katılım sağladı.

Bağış esnasında açıklamada bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Memiş Çelik, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan inşallah Cumhurbaşkanı seçildiğinde Türkiye de yeniliklerin lideri olacaktır. Teşkilatımız olarak düzenlediğimiz bağış kampanyasında belirli bir limit koyulmadı. Herkes dilediği miktarı yatırdı. Belediye başkanımızla beraber 1071 TL yatırdık. Teşkilatımız olarak seçime günler öncesinden hazırlandık ve çalışmalarımız hızla devam ediyor dedi.

Belediye başkanı Ferda Polat’ta kız bir konuşma yaparak “Cumhurbaşkanlığı seçim süreci başladı. Bizde parti teşkilatı ve başbakanımıza gönül vermiş, destek vermek isteyen arkadaşlarla beraber hep birlikte Cumhurbaşkanı adayımız Başbakanımız için bağış kampanyası noktasında birl
ik ve beraberlik içerisinde Ziraat Bankasına gelmiş bulunmaktayız. Burada arkadaşlar gönüllerinden ne kadar geçerse bu kampanyaya bağışta bulunacaklar” Dedi.

İlçe Başkanı ve belediye başkanı Türklerin zaferle sonuçlanan Malazgirt meydan savaşının tarihini simgeleyen 1071 tl bağışta bulunurken partililer ve teşkilat mensupları çeşitli miktarlarda bağışlarda bulundular.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER