Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler İlçemizde çeşitli temaslarda bulundu

Cumartesi günü ilçemize gelen Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler katıldığı düğün merasimi sonrasında ilçemizde çeşitli temaslarda bulundu. Katıldığı düğün programının ardından belediye binasına geçen Emrullah İşler burada Belediye Başkanı Ferda Polat , Ak Parti İlçe Başkanı Memiş Çelik, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri tarafından karşılandı ve belediye binasında çay […]

20 Ağustos 2014 - 15:29 'de eklendi ve 259 kez görüntülendi.

10617263_10152620506041445_944323073_n10601226_10152620505931445_1787566271_n

Cumartesi günü ilçemize gelen Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler katıldığı düğün merasimi sonrasında ilçemizde çeşitli temaslarda bulundu.

Katıldığı düğün programının ardından belediye binasına geçen Emrullah İşler burada Belediye Başkanı Ferda Polat , Ak Parti İlçe Başkanı Memiş Çelik, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri tarafından karşılandı ve belediye binasında çay ikramı ile birlikte sohbet edildi.

Belediye Başkanı Ferda Polat tarafından Başbakan yardımcısı Emrullah İşler’e İlçemiz hakkında bir brifing verdi. Belediye Başkanı Ferda Polat, E-90 Karayolu yapımının yavaş ilerlediğini, yolun biran önce bitmesi gerektiğini aksi taktirde kış ayının gelmesi ile birlikte kazaların yaşanabileceğini ve yol yapımının uzayabileceğini söyledi.

Başbakan Yardımcısı İşler, konu karşısında hemen Konya Karayolları Bölge Müdürlüğünü arayarak yetkililer ile görüştü. Görüşme neticesinde Karayolları yetkilileri, yolun 1,5 ay içerisinde bitireceklerini ve çalışmalara hız vereceklerini söylediler.

Belediyede gerçekleştirilen görüşmelerin ardından Güneştepe tesislerine geçildi ve burada ikram edilen öğle yemeğinin ardından, Kurşunlu Camiine geçildi. Kurşunlu (Sultan Alaaddin) Camii restorasyon çalışmaları ve çevre düzenlemesi hakkında Camii İmam Hatibi Erol Coşar’dan bilgi alan Başbakan yardımcısı Emrullah İşler, tarihi caminin restorasyon ve çevre düzenlemesi için ne gerekiyor ise yardımcı olacağını belirtti.

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, İlçemizdeki temaslarının ardından aynı gün Ankara’ya dönüş yaptı.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER