Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Gurbetçinin evine hırsız girdi

Gurbetçinin evine hırsız girdi Gurbetçi hemşerimizin evine hırsız girdi. Ev sahibinin evde olmadıklarını fırsat bilen hırsız ya da hırsızlar girdikleri evden elleri boş çıktı. Mustafacık mahallesinde meydana gelen hırsızlık olayında, hırsız ya da hırsızlar gurbetçi hemşerimizin evde olmadığı esnada kapıyı zorlayarak eve girdiler. iddialara göre, kapıyı levye ile zorlayarak açan hırsız yada hırsızlar, girdikleri evden […]

14 Ağustos 2014 - 8:14 'de eklendi ve 426 kez görüntülendi.

10602402_10152604481241445_2019785304_o

Gurbetçinin evine hırsız girdi Gurbetçi hemşerimizin evine hırsız girdi. Ev sahibinin evde olmadıklarını fırsat bilen hırsız ya da hırsızlar girdikleri evden elleri boş çıktı.

Mustafacık mahallesinde meydana gelen hırsızlık olayında, hırsız ya da hırsızlar gurbetçi hemşerimizin evde olmadığı esnada kapıyı zorlayarak eve girdiler. iddialara göre, kapıyı levye ile zorlayarak açan hırsız yada hırsızlar, girdikleri evden elleri boş döndüler. 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi günü evine gelen gurbetçimiz, evinin kapsının zorlanarak açıldığı fark etmesi üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis tarafından incelemelerin yapıldığı ve konu ile ilgili tahkikatın devam ettiği öğrenildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER