Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Hakverdi Altuğ Genç Gazetecilerle Bir araya Geldi

Geçtiğimiz dönem ilçemiz Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ Cumhurbaşkanlığı seçiminden iki gün önce geldiği ilçemizde genç gazetecilerle akşam yemeğinde bir araya gelerek sohbet etti. Akşam yemeğinde Güneştepe tesislerinde ilçemiz yerel gazetelerinin genç muhabirleri ile bir araya gelen Eski Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ, Cumhurbaşkanlığı seçimini değerlendirdi. Belediye başkanlığı döneminde ve ondan önceki dönemde nasıl partiye hizmet ettiysem, […]

13 Ağustos 2014 - 21:58 'de eklendi ve 398 kez görüntülendi.

9

Geçtiğimiz dönem ilçemiz Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ Cumhurbaşkanlığı seçiminden iki gün önce geldiği ilçemizde genç gazetecilerle akşam yemeğinde bir araya gelerek sohbet etti.

Akşam yemeğinde Güneştepe tesislerinde ilçemiz yerel gazetelerinin genç muhabirleri ile bir araya gelen Eski Belediye Başkanı Hakverdi Altuğ, Cumhurbaşkanlığı seçimini değerlendirdi.

Belediye başkanlığı döneminde ve ondan önceki dönemde nasıl partiye hizmet ettiysem, bugünde aynı heyecanla partiye hizmet etmek için ilçeme geldim diyen Altuğ, “Seçildiğim zaman iyi, seçilmediğim zaman kötü diye bir şey yok. herkese nasip olmayacak Belediye Başkanlığı görevini Ak Parti teşkilatı bana tanıdı. partime olan hizmetim sonuna kadar devam edecektir. Cumhurbaşkanlığı seçimi için geldim. Çarşı esnafımızı, sanayi esnafımızı ve pazar yeri esnaflarımızı gezdim. Her kez hoşgörü ve güler yüz ile karşıladı. Herkesten Allah razı olsun. ilçemi ve ilçemiz insanını seviyorum” dedi.

Hakverdi Altuğ, burada gazeteciler ile bir araya geldiği  akşam yemeğinde genel olarak yaptığı sohbet sonrasında basın mensuplarına teşekkür etti. Gazetecilerde bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, ilerleyen zamanlarda tekrar bir araya gelmeyi temenni ettiğini söyledi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER