Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kayseri Vali Yardımcısı İlçemizde Kaza Geçirdi…

Hafta sonu ilçemiz E-90 Karayolu Aksaray istikametinde meydana gelen trafik kazasında Kayseri Vali Yardımcısı ve eşi yaralandı. İddialara Göre Ankara istikametinden Aksaray istikametine seyir halinde iken kavşaktan dönmek isteyen kayseri Vali Yardımcısı, Aksaray istikametinden gelen aracı fark edemedi ve yola çıktı. Bu esnada yabancı plakalı araç kavşaktan dönmek isteyen Vali yardımcısının aracına çarptı. Çarpmanın etkisi […]

08 Ağustos 2014 - 15:54 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

kayseri

Hafta sonu ilçemiz E-90 Karayolu Aksaray istikametinde meydana gelen trafik kazasında Kayseri Vali Yardımcısı ve eşi yaralandı.

İddialara Göre Ankara istikametinden Aksaray istikametine seyir halinde iken kavşaktan dönmek isteyen kayseri Vali Yardımcısı, Aksaray istikametinden gelen aracı fark edemedi ve yola çıktı. Bu esnada yabancı plakalı araç kavşaktan dönmek isteyen Vali yardımcısının aracına çarptı. Çarpmanın etkisi ile araç içinde bulunan Vali yardımcısı Hafif yaralanırken, eşinin kaburgalarında kırıkların meydana geldiği iddia edildi. Kazada yaralananların durumunun iyi olduğu, tahkikatın devam ettiği öğrenildi.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER