Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Ömer Kılıç İmam Hatip Mezunlar Derneği Üyelerine Teşekkür Etti

ŞİMSEVDER Başkanı Ömer Kılıç gazetemizi ziyaret ederek mezunlar günündeki katılımdan dolayı İmam Hatipliler ve imam Hatiplilere gönül verenlere teşekkür etti. ŞİMSEVDER Başkanı Ömer kılıç Ramazan Bayramının üçüncü günü yapılan mezunlar günü ile ilgili kısa bir bilgi vererek “mezunlarımız sabah saatlerinde İmam Hatip Lisesi bahçesinde buluşarak okullarını gezen ve anılarını tazeleyen İmam Hatip Lisesi mezunlar, buradan […]

08 Ağustos 2014 - 15:49 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.

ömer

ŞİMSEVDER Başkanı Ömer Kılıç gazetemizi ziyaret ederek mezunlar günündeki katılımdan dolayı İmam Hatipliler ve imam Hatiplilere gönül verenlere teşekkür etti.

ŞİMSEVDER Başkanı Ömer kılıç Ramazan Bayramının üçüncü günü yapılan mezunlar günü ile ilgili kısa bir bilgi vererek “mezunlarımız sabah saatlerinde İmam Hatip Lisesi bahçesinde buluşarak okullarını gezen ve anılarını tazeleyen İmam Hatip Lisesi mezunlar, buradan Aile piknik alanına geçtiler” dedi.

Mezunların aileleri ile birlikte bugüne katılmasıyla gün daha anlamlı bir hale geldi. Mezunlar çocuklarına eşlerine, okudukları dönem arkadaşlarını tanıştırırken duygulu anlar yaşadılar. Çocuklarımızın İmam Hatiplilere olan ilgisi ve sevgisi, katlanarak arttığının gözlemlediği belirten Kılıç , ayrıca İmam Hatibe gönül veren çok sayıda vatandaşımızda günümüze katılarak bizleri onurlandırmıştır. Günümüze ilçe dışından katılan, Ağaçören Belediye başkanı, Ankara ÖNDER temsilcisi, Keçiören, Haymana ve Gölbaşı Mezunlar derneği temsilcileri ve ilçemiz Belediye Başkanı, Ak Parti İlçe başkanı bu mutlu günde bizi yalnız bırakmadılar. Ayrıca ilçemiz eski kaymakamı, Burdur Valisi Hasan Kürklü ve ilçemiz eski müftüsü Ordu Fatsa İlçe Müftüsü Hüseyin Can, birliktelik mesajı göndererek bizleri yalnız bırakmadıklarını göstermişlerdir.

ŞİMSEVDER Başkanı Ömer Kılıç, “Derneğimizin amacı, Türkiye genelindeki İmam hatip okulları öğrencilerini ve Şereflikoçhisar imam Hatip Lisesi mezunları arasındaki birlikteliği, kaynaşmayı ve yardımı sağlamak. Öğrencilerimize burs vermek, gezi düzenlemek paneller ve seminerler yapmak. 24.09.2013 tarihinde Şereflikoçhisar İmam Hatip Lisesi mezunu 7 arkadaşımız tarafından kurulan derneğimiz, bu gün yaklaşık 150 kişilik üye ile faaliyetleri devam etmektedir. İnşallah bir dahaki birlikteliğimiz 19.07.2015 Ramazan Bayramının üçüncü günü olacaktır” dedi.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER