Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Polat; “Asfalt konusunda titiz olacağız”

Yapımı devam eden asfalt plenti hakkında bilgi aldığımız belediye Başkanı Polat; “Asfalt plentinin kurulumu hızla devam ediyor. Önümüzdeki ayın sonunda bitecek. Asfalt atımı konusunda çok titiz olacağız” dedi. İlçemize kurulumu devam eden Asfalt Plenti ilçemizle beraber Evren ve Bala  ilçelerinde asfaltını da karşılayacak. Ankara Büyükşehir belediyesi tarafından ilçemize kurulacak olan asfalt plenti hakkında gazetemiz muhabirinin […]

20 Ağustos 2014 - 13:29 'de eklendi ve 304 kez görüntülendi.

polat ASfalt

Yapımı devam eden asfalt plenti hakkında bilgi aldığımız belediye Başkanı Polat; “Asfalt plentinin kurulumu hızla devam ediyor. Önümüzdeki ayın sonunda bitecek. Asfalt atımı konusunda çok titiz olacağız” dedi.

İlçemize kurulumu devam eden Asfalt Plenti ilçemizle beraber Evren ve Bala  ilçelerinde asfaltını da karşılayacak. Ankara Büyükşehir belediyesi tarafından ilçemize kurulacak olan asfalt plenti hakkında gazetemiz muhabirinin bilgi aldığı Belediye Başkanı Ferda Polat,  asfalt konusunda da umutlu bir tablo çizdi.

Polat, asfalt plentinin kurulu aşaması ile ilgili verdiği bilgide “Büyükşehir belediyesi tarafından ilçemize kurulan Asfalt plenti inşallah önümüzdeki ayın sonunda tamamlanacak. Devasa bir yapı olan bu plent tesisimizden Evren ve Bala gibi ilçelerde yararlanacak. Bu konuda Büyükşehir nezdinde yoğun görüşmelerimiz oldu. İlçemize asfalt plentinin kurulması için Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek ile görüşerek konuyu ilettik. kendisi de bizleri kırmadı ve Plentin Şereflikoçhisar’a yapılması için talimat verdi. Ramazan ayında ilçemize geldiğinde müjdeyi bizzat kendisi verdi. Melih Gökçek Başkanımıza teşekkür ediyorum. Asfalt Plenti tesisinin Şereflikoçhisar’a kazandırması ilçemizin geleceği açısından önemlidir. ” dedi.

İlçemizde Asfalt plenti tesisinin  hayata geçmesi ile birlikte asfaltlama çalışmalarımız başlayacak diyen Ferda Polat “Asfalt çalışması için titiz bir program hazırladık. Asfaltlama çalışmaları Aciliyet gerektiren mahallelerimizden başlayarak asfaltlamamızı yapacağız. Başladığımız mahallenin eksikliklerini gidermeden bir başka mahalle ya da sokağa girilmeyecek. Bir yeri bitirip sonra diğer yerden başlayacağız. Şereflikoçhisar’ımızın asfaltlanmadık hiç bir yerini bırakmayacağız. Hava şartlarının elverdiği zamana kadar ilçemizde asfaltlamayı sürdürerek, vatandaşımıza en güzel hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER