Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Polat; Tüm hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum

  Belediye Başkanı Ferda Polat gazetemize gönderdiği basın açıklamasında “Yüzde 59,17’lik bir oy oranıyla Başbakanımızı Cumhurbaşkanı olarak seçen  vatandaşlarımız, güçlü Türkiye’ye ve 2023 hedeflerine onay vermiştir. Tüm hemşerilerime  gönülden teşekkür ediyorum” dedi. belediye başkanı Ferda Polat Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak, makam odasında gazete muhabirlerine yaptığı basın açıklamasında Şereflikoçhisar halkına teşekkür etti. Polat açıklamasında şöyle […]

13 Ağustos 2014 - 22:26 'de eklendi ve 455 kez görüntülendi.

3

 

Belediye Başkanı Ferda Polat gazetemize gönderdiği basın açıklamasında “Yüzde 59,17’lik bir oy oranıyla Başbakanımızı Cumhurbaşkanı olarak seçen  vatandaşlarımız, güçlü Türkiye’ye ve 2023 hedeflerine onay vermiştir. Tüm hemşerilerime  gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

belediye başkanı Ferda Polat Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak, makam odasında gazete muhabirlerine yaptığı basın açıklamasında Şereflikoçhisar halkına teşekkür etti.

Polat açıklamasında şöyle dedi; Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuçları  ilçemizde memnuniyet verici düzeyde gerçekleşmiştir. Türk siyasi tarihinde halkımız ilk defa kendi özgür iradesiyle verdiği oylarla. Cumhurbaşkanını seçti. Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi tüm dünyanın yakından takip ettiği seçimlerde sadece bizim değil tüm mazlum milletlerin ve İslam dünyasının kalbi Sayın Recep Tayyip Erdoğan için attı. Halkımızın verdiği destekle son 12 yılda Türkiye’nin gücüne güç katan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yine halkımızın desteğiyle Türkiye Cumhuriyetinin 12. Cumhurbaşkanı olarak seçildi.

“Şereflikoçhisar’lılar bu seçimde de bir kez daha ‘Recep Tayyip Erdoğan’ demiştir. Yüzde 59,17’lik bir oy oranıyla Başbakanımızı Cumhurbaşkanı olarak seçen  vatandaşlarımız, güçlü Türkiye’ye ve 2023 hedeflerine onay vermiştir. Tüm hemşerilerime  gönülden teşekkür ediyorum”

“Seçim startı verildikten sonra, gece gündüz demeksizin yorulmadan çalışan, İl Başkanımıza ve İlçe Başkanımıza, Tüm Teşkilatımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Köy ve Mahalle temsilcilerimize,tüm mahalle muhtarlarımıza , sandıkta görev alan müşahit ve görevli arkadaşlarımıza, seçimin huzurlu ve sorunsuz geçmesini sağlayan tüm güvenlik görevlilerine emek veren herkese ve tüm vatandaşlarımıza  teşekkür ediyorum dedi.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER