Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Trafikte Çifte Çözüm

  İlçe Emniyet Müdürlüğü Çözüm yolu olarak trafiğe iki ayrı ekip çıkararak trafik sıkışıklığının önüne geçiyor. Yapılan ilk uyarının ardından araçlarını kaldırmayan sürücülerin araçları ise çekici ile yediemin otoparkına çekilerek müdahalede bulunuyor. İlçe Emniyet Müdürlüğünün trafik yoğunluğu üzerindeki gözlemleri doğrultusunda trafik ekibinin ikiye çıkarılması ile birlikte trafik sıkışıklığının önüne geçen Trafik Polisleri trafik keşmekeşliğinin anında […]

27 Ağustos 2014 - 11:46 'de eklendi ve 450 kez görüntülendi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Çözüm yolu olarak trafiğe iki ayrı ekip çıkararak trafik sıkışıklığının önüne geçiyor.

Yapılan ilk uyarının ardından araçlarını kaldırmayan sürücülerin araçları ise çekici ile yediemin otoparkına çekilerek müdahalede bulunuyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğünün trafik yoğunluğu üzerindeki gözlemleri doğrultusunda trafik ekibinin ikiye çıkarılması ile birlikte trafik sıkışıklığının önüne geçen Trafik Polisleri trafik keşmekeşliğinin anında önüne geçiyor.

Yanlış araç parkında bulunan sürücülere yapılan ilk uyarının ardından Trafik kanununa göre  80 TL cezai işlem uygulanıp, araçlarını kaldırmayanlara ise çekici marifeti ile yediemin parkına çekiliyor.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER