Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Bekir Yıldız’dan Belediye Başkanına Tebrik Ziyareti

  Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili, Sincan Eski Belediye Başkanı Bekir Yıldız ,Belediye Başkanı Ferda Polat’ı Makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Konukları ile bir süre sohbet eden Başkan Ferda Polat, yapılan bu anlamlı ziyaret için Bekir Yıldız’a teşekkür ederek, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yapılmış veya planlanan pek çok hizmette […]

17 Eylül 2014 - 12:15 'de eklendi ve 474 kez görüntülendi.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili, Sincan Eski Belediye Başkanı Bekir Yıldız ,Belediye Başkanı Ferda Polat’ı Makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Konukları ile bir süre sohbet eden Başkan Ferda Polat, yapılan bu anlamlı ziyaret için Bekir Yıldız’a teşekkür ederek, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yapılmış veya planlanan pek çok hizmette kendilerine verdikleri desteklerden dolayı şükranlarını sundu.

Ak Parti İlçe Başkanı Memiş Çelik, Belediye Başkanı Ferda Polat ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Bekir Yıldız İlçemiz Emek,Hacı Enbiya, Tuzla, Yeşilova ve Cumhuriyet mahallelerini gezdi ve çeşitli incelemelerde bulundu. Yıldız ayrıca yeni hastane girişinde yapılan parkı da ziyaret ederek ikinci etap ile ilgili çeşitli incelemelerde bulunarak, gezinin devamında Aile Piknik Parkı ve Müze Binasını ziyaret ederek ilçemizi çok beğendiğini ifade etti ve tekrar ziyaret etmek üzere Ankara’ya hareket etti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER