Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Çiçek’ten Polat’a Ziyaret

İlçemiz Tatbikat Merkezi Komutanlığına atanan ve İki hafta  gibi bir süre önce görevine başlayan, Tankçı Kurmay Albay Mustafa Çiçek, Belediye Başkanı Ferda Polat’ı Makamında ziyaret etti. Belediye Başkanına iadeyi ziyarette bulunan Tatbikat Merkezi Komutanı Tankçı Kurmay Albay Mustafa Çiçek, Başkan Polat ile makamında yaptığı ziyaret yaklaşık bir saat sürdü. Karşılıklı yapılan sohbetler esnasında Belediye Başkanı […]

10 Eylül 2014 - 12:09 'de eklendi ve 516 kez görüntülendi.

İlçemiz Tatbikat Merkezi Komutanlığına atanan ve İki hafta  gibi bir süre önce görevine başlayan, Tankçı Kurmay Albay Mustafa Çiçek, Belediye Başkanı Ferda Polat’ı Makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanına iadeyi ziyarette bulunan Tatbikat Merkezi Komutanı Tankçı Kurmay Albay Mustafa Çiçek, Başkan Polat ile makamında yaptığı ziyaret yaklaşık bir saat sürdü. Karşılıklı yapılan sohbetler esnasında Belediye Başkanı Ferda Polat ilçemiz hakkında Tankçı Kurmay Albay Mustafa Çiçek’e kısa kısa bilgi verdi ve ziyaret yapılan sohbetin sona ermesi ile birlikte karşılıklı başarılar temennisinde bulunarak sona erdi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER