Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Dikkat! Kanalizasyon Logarına Düşebilirsiniz

İlçenin Muhtelif yerlerinde rastlayabileceğiniz ASKİ’nin çalışmaları kazalara da davetiye çıkarıyor. ASKİ’nin ilçemiz genelinde Kanalizasyon logarlarının bakım ve onarımı için başlattığı çalışmalar memnuniyet olumlu karşılanırken çalışmalar sırasında ve sonrasında gerekli tedbirlerin alınmaması tepkilere sebep oluyor. İlçenin Mustafacık mahallesi ve diğer bazı mahallelerdeki kanalizasyon kapakları tadilatı çalışmalarının uzun sürmesi ve tedbir alınmaması sürücüleri zorda bırakıyor. ASKİ tarafından […]

04 Eylül 2014 - 10:01 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

İlçenin Muhtelif yerlerinde rastlayabileceğiniz ASKİ’nin çalışmaları kazalara da davetiye çıkarıyor. ASKİ’nin ilçemiz genelinde Kanalizasyon logarlarının bakım ve onarımı için başlattığı çalışmalar memnuniyet olumlu karşılanırken çalışmalar sırasında ve sonrasında gerekli tedbirlerin alınmaması tepkilere sebep oluyor.

İlçenin Mustafacık mahallesi ve diğer bazı mahallelerdeki kanalizasyon kapakları tadilatı çalışmalarının uzun sürmesi ve tedbir alınmaması sürücüleri zorda bırakıyor.

ASKİ tarafından yapılan Kanalizasyon kapakları tadilatı çalışmaları bir yandan sürerken, Mustafacık mahallesi sakinleri kanalizasyonların temizlenmesine sevinsek mi öfkelensek mi bilemediklerini söylüyorlar. Mahalle sakinleri “Çalışma kapsamında yolda derin çukurların oluşuyor. Bu Çukurların açılması şart fakat önlem alınmıyor. Kanalizasyon çukurlarının temizlenmesinden memnunuz fakat açılan çukurların bir iki haftadır hiçbir önlem alınmadan durması bizi tedirgin ediyor. Bu çukurları araçlar son anda fark ediyorlar.  Araçların kanalizasyon logarlarına düşmemesi elde değil. Bu durumu yetkililere bildirdik fakat hiçbir önlem alınmadı. Biran önce tedbirin alınmasını istiyoruz” şeklinde konuştular.

Öte yandan E-90 Karayolu çalışması sırasında asfalt seviyesinden yüksekte bırakılan kanalizasyon Logarları Karamollauşağı caddesinden aşağı inan araçlar için kazalara davetiye çıkarıyor.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER