Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Eğitim İş; Eğitim Yılına Şenlikle başladı!

Eğitim İş Sendikası Şereflikoçhisar temsilciliği tarafından Cuma günü Ticaret Meslek Lisesinde düzenlenen “Eğitim- İş Şenliği” programı bayram havasında geçti. Eğitim İş sendikası Şereflikoçhisar temsilciliği tarafından Cuma günü Ticaret Meslek Lisesinde düzenlenen “Eğitim İş Şenliği” programı bayram havasında geçti. 2014-2015 Eğitim öğretim yılına başlamadan önce öğretmenlerin motivasyonunu artırmak için düzenlenen gecede, Eğitim İş Sendikası temsilcileri ve […]

17 Eylül 2014 - 12:08 'de eklendi ve 421 kez görüntülendi.

Eğitim İş Sendikası Şereflikoçhisar temsilciliği tarafından Cuma günü Ticaret Meslek Lisesinde düzenlenen “Eğitim- İş Şenliği” programı bayram havasında geçti.

Eğitim İş sendikası Şereflikoçhisar temsilciliği tarafından Cuma günü Ticaret Meslek Lisesinde düzenlenen “Eğitim İş Şenliği” programı bayram havasında geçti.

2014-2015 Eğitim öğretim yılına başlamadan önce öğretmenlerin motivasyonunu artırmak için düzenlenen gecede, Eğitim İş Sendikası temsilcileri ve üyelerinin yanı sıra davet edilen diğer misafirler ile birlikte güzel bir gece geçirdiler.

Eğitim iş Şereflikoçhisar Şubesi Başkanı Doğan Dağdelen ve sendika üyeleri tarafından organize edilen geceye, Eğitim-İş Ankara 2 nolu Yönetim Kurulu Üyeleri Banu Günüç, Rıza Coşkun Çağlar İl Merkez Yönetim Kurulu Basın Sekreteri Barış Düdü katıldı.

İkram edilen akşam yemeği sonrasında kısa bir konuşma yapan Eğitim iş Şereflikoçhisar temsilcisi Doğan Dağdelen, üye sayısını günden güne artıran Eğitim İş Sendikasının ilçemize kazandıralı 1,5 yıl oldu. Bu süre zarfı içersinde sürekli faaliyet içersinde olduk. eminim ki her programımız faydalı, kültürel katkılarla dolu oldu diyen Dağdelen “1,5 yıl içerisinde sendikamız olarak hep üretme, araştırma ve geliştirme içerisinde olduk. bu günkü Eğitim İş Şenliği gecemizi düzenlemekteki amacımız 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başında olduğumuz ve motivasyonumuzu sağlamak, kaynaşmak ve eğlenmek. belki aklında bazı soru işaretleri olanlar var. burada stresimizi atalım motivasyonumuzu hep birlikte sağlayalım diye buradayız. Gecemize katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor iyi eğlenceler diliyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Dağdelen’in konuşmasının ardından İlçemizde öğretmenler ile müzik sevenlerden oluşan  Grup Zan’ın  seslendirdiği müzikler geceye renk kattı. Canlı müzik eşliğinde katılımcılar doyasıya eğlendi. Yaklaşık iki saat süren birlikteliğin ardından katılımcılar tarafından geceyi düzenleyen Eğitim iş Sendikası başkanı ve temsilcilerine  teşekkür ettiler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER