Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İkinci Niyazi Düğer Dönemi

Okulların açılmasına kısa bir süre kala Niyazi Düğer’in Vekaleten İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne getirilmesi Eğitim Camiasında olumlu karşılandı. Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz’ın geçtiğimiz ay içerisinde Ankara’ya çekilmesinin ardından boş kalan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kalmasına rağmen asaleten atama yapılmazken, bu hafta başında Milli Eğitim Müdürlüğüne […]

04 Eylül 2014 - 10:03 'de eklendi ve 527 kez görüntülendi.

Okulların açılmasına kısa bir süre kala Niyazi Düğer’in Vekaleten İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne getirilmesi Eğitim Camiasında olumlu karşılandı.

Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz’ın geçtiğimiz ay içerisinde Ankara’ya çekilmesinin ardından boş kalan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kalmasına rağmen asaleten atama yapılmazken, bu hafta başında Milli Eğitim Müdürlüğüne vekaleten Niyazi Düğer getirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ikinci kez vekaleten  Niyazi Düğer’in getirilmesinde, 2014 – 2015 Eğitim Öğretim yılının açılmasına kısa bir süre kalmasının etkili olduğu iddia ediliyor. Yönetici değerlendirme sonuçlarının açıklanmasıyla bir çok okulda idarecilerin yer değiştirmesi veya koltukların boş kalmasının yaşanacağı sancılı dönemde Niyazi Döğer’in tecrübesiyle bu sıkıntılı süreci aşacağı konuşuluyor.Niyazi Döğer göreve başladıktan sonra yaptığı ilk  açıklamada “Benden önce ilçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan tüm müdürlerime ilçemiz eğitimine yaptıkları katkılarından dolayı kendilerine teşekkürü bir borç bilirim” dedi. Bilindiği üzere  Niyazi Düğer Musa Öztürk’ün İl Mili Eğitim Şube Müdürlüğüne atanması sonrasında İlçe Milli eğitim Müdürlüğünü vekaleten  yürütmüştü.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER