Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Onlar kesmekten Usanmadı Karayolları da Kaynatmaktan!

İlçemiz E-90 Karayolu orta refüjünde bulunan demir korkuluklar kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kesilen ya da kırılan yerlerine, Karayolları görevlileri tarafından ek yapılarak kapatıldı. İlçemiz merkezinden geçen yenilenen E-90 Karayolu ve orta refüjünde bulunan Demir korkuluklar kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kesilen yerlerine, Karayolları görevlileri tarafından ek yapılarak kapatıldı. Gerek aydınlatma, gerekse karşıdan […]

18 Ekim 2014 - 12:06 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.
Onlar kesmekten Usanmadı Karayolları da Kaynatmaktan!

İlçemiz E-90 Karayolu orta refüjünde bulunan demir korkuluklar kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kesilen ya da kırılan yerlerine, Karayolları görevlileri tarafından ek yapılarak kapatıldı.

İlçemiz merkezinden geçen yenilenen E-90 Karayolu ve orta refüjünde bulunan Demir korkuluklar kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kesilen yerlerine, Karayolları görevlileri tarafından ek yapılarak kapatıldı.

Gerek aydınlatma, gerekse karşıdan karşıya geçişlerde can kaybına sebep olan E-90 karayolu orta refüjünde kırılan, kesilen demir korkulukların  yerlerini, karayolları görevlileri tarafından ek yapılarak kapatıldı. Sık sık karşıdan karşıya geçmek zorunda olan çevre sakinleri tarafından kesildiği tahmin edilen demir korkuluklar karayolu görevlileri tarafından defalarca kaynatıldı, kapatıldı. Ancak üst geçitlerin kullanıma uygun olmaması, yaya geçişlerinin yetersiz olması sebebiyle kapatılan bu alanlarda kırılma, kesilme şekliyle yeni geçiş alanları açılıyor.

Orta Refüj Aydınlatması hala Yok

Şehir içi E-90 refüjündeki aydınlatma noktasında ise herhangi bir gelişmenin olmaması, insanları günden güne tedirgin etmeye devam ediyor. aydınlatmanın en kısa zamanda yapılmasını isteyen halk, ne zaman yapılacağını merakla beklediklerini söylüyorlar.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER