Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Asfalt çalışmaları devam ediyor

İlçemizde pek çok noktada sürdürülen çalışmalarla tonlarca asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Asfalt çalışmalarına devam eden ekipler öncelik sıralamasına göre daha önceden tespit edilen cadde ve sokaklarımıza hizmet ulaştırmaya devam ediyor. İlçemizin Emek ve Hacıenbiya Mahallelerinde hummalı bir şekilde sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile cadde ve sokaklardaki yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Belediye Başkanı Ferda Polat çalışmaları yerinde […]

19 Kasım 2014 - 12:39 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.
Asfalt çalışmaları devam ediyor

İlçemizde pek çok noktada sürdürülen çalışmalarla tonlarca asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Asfalt çalışmalarına devam eden ekipler öncelik sıralamasına göre daha önceden tespit edilen cadde ve sokaklarımıza hizmet ulaştırmaya devam ediyor.
İlçemizin Emek ve Hacıenbiya Mahallelerinde hummalı bir şekilde sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile cadde ve sokaklardaki yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Belediye Başkanı Ferda Polat çalışmaları yerinde inceleyerek çalışanlardan bilgi aldı.
Yıllarca kışın çamur ve çukurlardan, yazın tozlarından şikayetçi olan mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Belediye Başkanı Ferda Polat’a, ilçemize yaptığı kaliteli hizmetlerden ve gayretli çalışmasından dolayı teşekkür ederiz, diyerek başarılar dilediler.
Hava şartlarının kasım ayında olmamıza rağmen asfalt atımı için uygun olduğunu belirten Belediye Başkanı Polat, bunu en iyi şekilde değerlendirdiklerini söyledi.
Polat, Şehrin dört bir tarafında çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz diyerek verdiği kısa bilgide, Havaların güzel gitmesi ile birlikte asfalt çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Mahallelerimizde başlatmış olduğumuz asfalt çalışmalarını tamamlamak adına ekiplerimiz çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Atılan asfaltın kaliteli olması nedeni ile uzun yıllar ihtiyacı karşılayabilecek. Bu yüzden asfalt atarken çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER