Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İlçemizden Bir Yetenek Daha Ulusal Kanalda

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü ilçemiz yerel sanatçılarından Emre Culhacı Vizyon Türk kanalında ”Eğlence Kervanı” isimli programa konuk oldu. Çubuklu Cuguli ve Başkentli Hilal’in sunduğu Eğlence Kervanı isimli programa her hafta değişik yörelerden sanatçı katılıyor. Geçtiğimiz hafta ise ilçemiz yerel sanatçılarından Emre Culhacı ve ekibi Vizyon Türk kanalının konuğu oldu. Saat15:00’da slow parçalarla programa başlayan Culhacı, […]

26 Kasım 2014 - 11:47 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi.
İlçemizden Bir Yetenek Daha Ulusal Kanalda

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü ilçemiz yerel sanatçılarından Emre Culhacı Vizyon Türk kanalında ”Eğlence Kervanı” isimli programa konuk oldu.
Çubuklu Cuguli ve Başkentli Hilal’in sunduğu Eğlence Kervanı isimli programa her hafta değişik yörelerden sanatçı katılıyor. Geçtiğimiz hafta ise ilçemiz yerel sanatçılarından Emre Culhacı ve ekibi Vizyon Türk kanalının konuğu oldu. Saat15:00’da slow parçalarla programa başlayan Culhacı, ilerleyen dakikalarda bölgesel müziklere ağırlık verdi. Saat 18:00’a kadar devam eden programda Emre Culhacı ve ekibi mesaj yağmuruna tutuldu.
İzleyici tarafından sevildiklerini belirten Culhacı ve ekibi; Biz bu mesleğe çocukluğumuzdan beri aşığız. Hiç bir kurs görmeden kendi çabalarımızla buralara kadar geldik. İlerleyen zamanlarda daha değişik programlara katılmayı düşünüyoruz. Sevdamız olan mesleğimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER