Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Pazar Yolu Çile Yoluna Dönüştü

Yeniden asfalt atılması için tıraşlanan yeni Pazar yeri güzergahı yaklaşık bir aydır asfalt bekliyor. Yağışların başlaması ile bu yol çile yoluna dönüştü. Cumartesi günü vatandaşlar pazar yoluna sitem etti. Cumartesi günü pazar gitmek için evlerinden çıkan vatandaş yağışlarla göle dönen yolda fark edemedikleri çukurlara düştükçe alış veriş keyfi işkenceye dönüştü. Pazara güzergahı hakkında vatandaşlar yaptıkları […]

26 Kasım 2014 - 11:52 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.
Pazar Yolu Çile Yoluna Dönüştü

Yeniden asfalt atılması için tıraşlanan yeni Pazar yeri güzergahı yaklaşık bir aydır asfalt bekliyor. Yağışların başlaması ile bu yol çile yoluna dönüştü. Cumartesi günü vatandaşlar pazar yoluna sitem etti.
Cumartesi günü pazar gitmek için evlerinden çıkan vatandaş yağışlarla göle dönen yolda fark edemedikleri çukurlara düştükçe alış veriş keyfi işkenceye dönüştü.
Pazara güzergahı hakkında vatandaşlar yaptıkları açıklamada; Sabah pazara gitmek için arabama bindim ve E-90 karayoluna kadar geldim. E-90 karayolundan sonra aracımla pazar yerine yaklaşırken berbat bir görüntü vardı. Bu kadar yoğun kullanılan bir yolun yapımının sonraya bırakılmasını anlayamıyorum. Evet asfalt çalışmaları bir mahalleden başlayıp devam edecekmiş. Devam etsin. Bu güzergah farklı. Ya traşlamayı yapmayacaktın; ya da burasına bir an önce asfaltı atacaktın. İşte yaşanılan çile ortada. Yağmurunda yağmasıyla yolda bulunan tüm çukurlar su dolmuş Bunu fark etmeyen araç sürücüleri ne kadar çukur varsa hepsinin içerisine girdi. Pazardan çıkan vatandaş sanayi yolunu tuttu. Sürekli olarak buradan tuzlalara tırlar ve kamyonlar gidip geliyor. Yolların bozulmasının sebebi onlardır. Onlara başka bir yol olanağı sağlansa bu tarz görüntülere mağdur kalmayacağız. Böyle bir düşünce benimsenmeli artık. Aksi halde Ömrümüz bitecek Şereflikoçhisar’ın yol çalışması bitmeyecek. Denildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER