Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Mehmet Yücel Yaşamını Yitirdi

İlçemizde Çengel Gazetesi sahibi Mustafa Yücel’in kardeşi, emekli öğretmen Mehmet Yücel 13 Aralık Cumartesi günü geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Pazar günü öğlen namazının ardından Sanayi Camiinde kılınan cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedildi. Cenazeye katılanlar ardında Mehmet Yücel’in evine geçerek aileye taziyede bulundular. Öğretmen Mehmet Yücel Kimdir? Gazeteci Muharrem Yücelin oğlu olan […]

17 Aralık 2014 - 10:22 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.
Mehmet Yücel Yaşamını Yitirdi

İlçemizde Çengel Gazetesi sahibi Mustafa Yücel’in kardeşi, emekli öğretmen Mehmet Yücel 13 Aralık Cumartesi günü geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Pazar günü öğlen namazının ardından Sanayi Camiinde kılınan cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedildi. Cenazeye katılanlar ardında Mehmet Yücel’in evine geçerek aileye taziyede bulundular.
Öğretmen Mehmet Yücel Kimdir?
Gazeteci Muharrem Yücelin oğlu olan Mehmet Yücel 1944 yılında Şereflikoçhisar’da doğdu. Öğretmen Okulunu bitirdikten sonra Öğretmen olarak Milli Eğitimin çeşitli kademelerinde çalıştı. Bir dönem Şereflikoçhisar İlçe İlköğretim Müdürlüğü yaptı. Emekli Olduktan sonra Şereflikoçhisar Tarihi ve folkloru ile ilgili çalışmalarda bulundu. Bu alanda “Şereflikoçhisar ( Bir Sancağın Öyküsü ) isimli kitabı yayımlandı. 2009 – 2014 yılları arasında Şereflikoçhisar Belediye Meclisinde CHP’den meclis üyeliği yaptı. Evli ve dört çocuk babası olan Mehmet Yücel’e Allahtan rahmet, meslektaşlarımız Mustafa Yücel ve Muharrem Yücel olmak üzere ailesine sabır niyaz ederiz.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER