Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Cadde ve Sokak Tabelaları Modern Bir Görünüme Kavuşuyor

İlçemizde bulunan bulvar, cadde ve sokak tabelaları yenileniyor. Tabelalarda artık, bulvar, cadde ve sokak adının yanı sıra bağlı bulunduğu cadde veya mahallenin ismi de yer alıyor. Tabelalarda tanıtım numarası da belirtiliyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen tabelalar ile ilgili yetkililer, “Yeni tabelalarda bulvar, cadde ve sokak isminin yanı sıra tanıtım numarası ile mahalle veya cadde adı […]

31 Aralık 2014 - 12:50 'de eklendi ve 451 kez görüntülendi.
Cadde ve Sokak Tabelaları Modern Bir Görünüme Kavuşuyor

İlçemizde bulunan bulvar, cadde ve sokak tabelaları yenileniyor. Tabelalarda artık, bulvar, cadde ve sokak adının yanı sıra bağlı bulunduğu cadde veya mahallenin ismi de yer alıyor. Tabelalarda tanıtım numarası da belirtiliyor.
Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen tabelalar ile ilgili yetkililer, “Yeni tabelalarda bulvar, cadde ve sokak isminin yanı sıra tanıtım numarası ile mahalle veya cadde adı da yer alıyor. Böylece vatandaşlar, aradıkları yeri daha kolay bulabilecekler ve bulundukları yerin hangi cadde ve mahallede olduğunu görebilecekler” dedi.
İlçemizde vatandaşların gidecekleri adrese sorunsuz bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla yapılan tabelalar gece görüşü olan rekleftifli ve uzaktan rahatça algılanabilecek özellikte olduğu ifade edildi. Eski tabelalarımıza oranla daha büyük puntolarda yazıların yer aldığı tabelalar ayrıca uluslararası standartlarda modern bir görünüme sahip.
İlk etapta trafiğin yoğun olduğu bulvar, cadde ve sokaklarda montaj çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden yetkililer ilçemizin bütün cadde ve sokaklarında tabelaların yenileneceği ifade edildi.
Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat; ilçemizin daha güzel bir görünüme kavuşması için elimizden geleni yapacağız. Gözde bir ilçe olup artık kendimize dışardan tüm insanları çekeceğiz. dedi. İlçe vatandaşı ise gerçekten çok güzel görünüme sahip olan tabelaları takanların ellerine sağlık. Gerçekten ilk bailarda hiç fark edilmedi ama sonradan oldukça beğendik.dedi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER