Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İlçemize Kardiyoloji Uzmanı Atandı

İlçemizde bilindiği üzere hastane konusunda büyük sıkıntılarımız var. Bir çok vatandaşımız hastanemizde doktor olmaması sebebiyle başka il ve ilçelere giderek muayene oluyorlar. Bu konuda çözüm arayan yetkililer ilçemiz hastanesine yeni doktorlar kazandırabilmek için büyük çabalar gösteriyor. Geçtiğimiz zaman dilimi içerisinde Şereflikoçhisar Devlet Hastanesine Kardiyoloji Uzmanı Dr. Durmuş Ünlü nün açıktan atandığı belirtildi. Dün sabah saatlerinde […]

31 Aralık 2014 - 12:36 'de eklendi ve 460 kez görüntülendi.

İlçemizde bilindiği üzere hastane konusunda büyük sıkıntılarımız var. Bir çok vatandaşımız hastanemizde doktor olmaması sebebiyle başka il ve ilçelere giderek muayene oluyorlar. Bu konuda çözüm arayan yetkililer ilçemiz hastanesine yeni doktorlar kazandırabilmek için büyük çabalar gösteriyor. Geçtiğimiz zaman dilimi içerisinde Şereflikoçhisar Devlet Hastanesine Kardiyoloji Uzmanı Dr. Durmuş Ünlü nün açıktan atandığı belirtildi. Dün sabah saatlerinde hastane de hastaları kabul eden Ünlü için vatandaşlar; hastanemizde bir çok doktorumuz eksik. Yeni atamaların yapılmasını bekliyoruz. Herhangi bir rahatsızlık geçirdiğimiz de buradan Aksaray ve Ankara’ya gidiyoruz. Bu denli sıkıntıların Şereflikoçhisar’da olmamasını istiyoruz. Yeni atanan uzman doktorumuz gerçekten çok iyi birisi. Tüm Şereflikoçhisar halkına hayırlı olmasını istiyoruz.” dediler.
Doktorların yokluğundan yakınan vatandaşlar için bir müjde niteliği taşıyan atamaların dört gözle beklendiği vurgulandı.
Eksiklerin birer birer giderildiğini belirten hastane personelleri ve ilçe vatandaşı bu sürecin hızlanması yönünde çalışmalar yapılması gerektiğini söyledi. Artık tüm tedavilerimizi Şereflikoçhisar Hastanesinde yaptırmak istiyoruz diyerek yetkililere seslenen vatandaşlar en önemli konu olan sağlığın es geçilmemesi gerektiğini ifade ettiler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER