Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Öğrenciler Ankagücü’nü Ziyaret Etti

Comenius Projesi dahilinde yürütülen ”Eat Better, Move More” isimli proje de yer alan Şereflikoçhisar Şehit Volkan Alıcı Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Ankaragücü futbol takımını ziyaret etti. Geçtiğimiz Cuma günü Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan öğretmen ve öğrenciler; Başkentimizin takımı Ankaragücü her zaman kalbimizde. Başkentimizin takımına her zaman destek verip […]

17 Aralık 2014 - 10:18 'de eklendi ve 386 kez görüntülendi.
Öğrenciler Ankagücü’nü Ziyaret Etti

Comenius Projesi dahilinde yürütülen ”Eat Better, Move More” isimli proje de yer alan Şereflikoçhisar Şehit Volkan Alıcı Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Ankaragücü futbol takımını ziyaret etti.
Geçtiğimiz Cuma günü Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan öğretmen ve öğrenciler; Başkentimizin takımı Ankaragücü her zaman kalbimizde. Başkentimizin takımına her zaman destek verip yanlarında bulunacağız. Zor günleri el ele hep beraber atlatacağız. dediler. Okul harçlıklarını biriktirerek Ankaragücü Futbol takımına bir miktar maddi destek yapan öğrenciler, Başkentin temsilcisini bir an önce Süper Lig’de görmek istediklerini ifade ettiler. Tandoğan Tesislerinin ardından, Beştepe tesislerinde futbolcularla fotoğraf çekinerek top oynayan öğrencilere Ankaragücü Başkanı Metin Akyüz hediye paketi paketi takdim etti.
Yapılan ziyaretlerin ardından proje dahilinde Anıtkabir ziyaretinde bulunan öğretmen ve öğrenciler; projenin daha geniş kapsamlı olmasını istediler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER