Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Özlenen Tablo; Ünsal, Başaran’ı Ziyaret Etti

Ülkemiz siyasetinde var olan gerilim ve soğuk havalara inat ilçemizde siyaset adına güzel gelişmeler yaşanıyor. Dün Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Celal Ünsal, Ak Parti İlçe Başkanlığına seçilen Sait Başaran’ı makamında ziyareti etti. Ziyaret oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ünsal; İlk olarak Başaran’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Sizler Şereflikoçhisar için […]

10 Aralık 2014 - 12:12 'de eklendi ve 410 kez görüntülendi.
Özlenen Tablo; Ünsal, Başaran’ı Ziyaret Etti

Ülkemiz siyasetinde var olan gerilim ve soğuk havalara inat ilçemizde siyaset adına güzel gelişmeler yaşanıyor. Dün Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Celal Ünsal, Ak Parti İlçe Başkanlığına seçilen Sait Başaran’ı makamında ziyareti etti.
Ziyaret oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşti. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ünsal; İlk olarak Başaran’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Sizler Şereflikoçhisar için büyük bir kazançsınız. Bütün Şereflikoçhisar halkını parti ayırt etmeksizin kucaklayacağınıza inanıyorum. İlçemizin sizin gibi siyasetçilere ihtiyacı var. Ayrıştırıcı değil, birleştirici bir insansınız. Sizden Şereflikoçhisar için bir şey yapılacağı zaman bizim de görüşlerinizi almanızı istiyoruz. Bizde hangi konu olursa olsun elimizden geleni yapmaya hazırız. Sonuç itibari ile Şereflikoçhisar için çalışıyoruz. Bu memleket bizimdir. İktidar ve muhalefet partiler el ele çalışıp tüm sorunları beraber çözmelidir. Yeri geldiğinde nezaket çerçeveleri içinde birbirimizi eleştirebiliriz. Siyaseten normal olan kavramlardır bunlar. Yükünüz gerçekten çok ağır. Sizden Şereflikoçhisar halkı çok şey bekleyecektir. Her konuda çok büyük sıkıntılarımız vardır. Şehir yasası ile ciddi sorunlarla karşılaşacağız. Tekrardan yeni görevinizde başarılarınızın devamını temenni ederim. dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Celal Ünsal’ın konuşmasının ardından Şereflikoçhisar Ak Parti İlçe Başkanı Sait Başaran; “Buraya geldiniz ve beni onurlandırdınız. Çok mutlu oldum. Sizlerle daha önceden tanışıyoruz. Bana siyaset ayırt etmeden çok şey öğrettiniz. İlçemiz için sizlerle birlikte el ele çalışıp tüm sorunları çözeceğiz. Çok büyük sorunlarımız var fakat, bunlara çözüm aramalıyız. Yükümüz ağır ve bu yükü hep beraber taşımamız gerekir. dedi.
Karşılıklı sohbet halinde geçen ziyarette Şereflikoçhisar’ın sorunlarının karşılıklı görüş alış verişi ile daha hızlı çözüleceğine olan inanç belirtilerek sona erdi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER