Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

POLAT ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlarda kalan öğrenciler ile bir araya gelerek sohbet etti ve sorunlarını dinledi. Şereflikoçhisar Belediyesinden aldğımız bilgilere göre; Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı kız öğrenci yurdunda öğrenciler ile bir araya gelen Ferda Polat ilk olarak öğrencilere kendini tanıttı ve kısaca kendi öğrencilik hayatını […]

10 Aralık 2014 - 12:10 'de eklendi ve 448 kez görüntülendi.
POLAT ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlarda kalan öğrenciler ile bir araya gelerek sohbet etti ve sorunlarını dinledi.
Şereflikoçhisar Belediyesinden aldğımız bilgilere göre; Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı kız öğrenci yurdunda öğrenciler ile bir araya gelen Ferda Polat ilk olarak öğrencilere kendini tanıttı ve kısaca kendi öğrencilik hayatını anlattı. Kendi öğrencilik dönemi ile kıyaslanamayacak şartların hükümetimiz tarafından öğrencilerimize sunulduğuna işaret eden Polat Belediye imkanları dahilinde 4 Yıllık Uygulamalı Teknoloji ve işletmecilik Yüksek Okulunun çevre düzenlemesini yaptıklarını ifade ederek, ellerinden gelen her türlü desteği Üniversitemize vermeye hazır olduklarını ifade etti.
Polat öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında “Bizler öğrencilerimizi gelir kapısı olarak görmüyoruz ve bundan sonrada görmeyeceğiz . Biz öğrencilerimizi ilçemizin kültürel ve sosyal anlamda gelişmesi için ve daha modern bir Şereflikoçhisar olmamız için bir vesile olarak görüyoruz. Sizler bizlere ailelerinizden emanetsiniz , kendi çocuklarımızı nasıl koruyup kolluyorsak sizlere de aynı özeni göstermek bizim vazifemizdir.” Dedi.
Öğrencilerin Belediye Başkanı Ferda Polat’tan isteklerini not eden Belediye Başkanımız Belediye imkanları dahilinde yapılacak işleri en kısa zamanda yapacaklarını, Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesindeki yapılacak işler için de Yurt Müdürüne siyasi destek vereceklerini ve kısa zaman içinde üniversitenin ve yurtların eksikliklerini
gidereceklerini ve en kısa zamanda hizmete sunulacaklarını ifade etti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER