Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

PARK, KAVŞAK ,BORDUR VE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

İlçemiz de pek çok vatandaşımızın eski Tek kavşağı olarak bildiği Ankara Caddesi, Ali Babacan Caddesi ve Zafer İlkokulu Caddelerinin kesiştiği kavşakta bulunan ve su sızdırması nedeniyle kullanılmayan havuz kaldırılıyor. Kavşakta geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına başlayarak iş makinaları ile atıl durumda olan havuzu kaldırıyor. Kısa zamanda hafriyat çalışmalarının […]

22 Nisan 2015 - 11:08 'de eklendi ve 384 kez görüntülendi.
PARK, KAVŞAK ,BORDUR VE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

İlçemiz de pek çok vatandaşımızın eski Tek kavşağı olarak bildiği Ankara Caddesi, Ali Babacan Caddesi ve Zafer İlkokulu Caddelerinin kesiştiği kavşakta bulunan ve su sızdırması nedeniyle kullanılmayan havuz kaldırılıyor.
Kavşakta geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına başlayarak iş makinaları ile atıl durumda olan havuzu kaldırıyor. Kısa zamanda hafriyat çalışmalarının tamamlanarak ilçemize yakışır bir proje uygulayacaklarını ifade eden ekipler, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Geçtiğimiz Günlerde Belediye Başkanı Ferda Polat’ın daveti üzerine ilçemize gelen Büyükşehir Kent Estetiği Daire Başkanı Ömer Öksüz söz konusu alanda bir incelemede bulunmuş ve en kısa zamanda çok güzel bir proje ile kavşağın canlanacağı sözünü vermişti. Çalışmaların ilçemizin pek çok göbek ve kavşakta devam edeceğini ifade eden Belediye Başkanı Ferda Polat Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in destekleri ile ilçemizde pek çok ortaklaşa proje gerçekleştireceklerini ifade etti. İlerleyen zamanda daha güzel görüntü alması beklenen kavşak için vatandaşlar beklemede kaldı. Geçtiğimiz zaman dilimi içerisinde ilçmize gelen Kent Estetiği Daire Başkanı Ömer Öksüz söz konusu alanda incelemelerde bulunmuş olup konuyla ilgili çalışma yapılmasını ve kavşağın en kısa zamanda aktif olması gerektiğini belirtmişti. Çalışmaların hızla devam ettiği öğrenildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER