Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

POLİGON CADDESİNDE YENİ KALDIRIMLAR YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri İlçemiz Poligon Caddesinde başladıkları kaldırım çalışmalarına devam ediyor. ilçemizin en uzun caddelerinden birisi olan Poligon caddesinde geçtiğimiz haftalarda çalışmalarına başlayan ekipler kısa zamanda caddenin büyük bir kısmını tamamladı. HAKVERDİ Altuğ döneminde kaldırım çalışmaları yapılan Poligon Caddesinde kaldırım yenileme çalışmalarında sona gelindi. Çalışmalar kapsamında Poligon caddesinin bağlantı yollarının bir kısmının yeni kaldırımlarına […]

01 Nisan 2015 - 10:56 'de eklendi ve 433 kez görüntülendi.
POLİGON CADDESİNDE  YENİ KALDIRIMLAR  YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri İlçemiz Poligon Caddesinde başladıkları kaldırım çalışmalarına devam ediyor. ilçemizin en uzun caddelerinden birisi olan Poligon caddesinde geçtiğimiz haftalarda çalışmalarına başlayan ekipler kısa zamanda caddenin büyük bir kısmını tamamladı.
HAKVERDİ Altuğ döneminde kaldırım çalışmaları yapılan Poligon Caddesinde kaldırım yenileme çalışmalarında sona gelindi. Çalışmalar kapsamında Poligon caddesinin bağlantı yollarının bir kısmının yeni kaldırımlarına kavuşacağı bildirilirken önümüzdeki aylarda ise çalışmaların ilçemiz geneline yayılarak devam edeceği bilgisi verildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER