Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

MAZBATALARINI ALMADAN TEŞEKKÜR İÇİN GELDİLER

7 Haziran Genel Seçimlerinin ardından Ankara 1. Bölgeden Milletvekili Adayı olan ve milletvekili seçilen CHP’li siyasetçiler mazbatalarını almadan teşekkür için ilçemizde kapsayan ziyaretler gerçekleştirdiler. Seçim çalışmaları boyunca ilçemize sık sık gelen ve partilerine oy isteyen CHP’li siyasetçiler bu sefer kendilerine destek veren Şereflikoçhisar CHP’yi ikinci parti yapan İlçe Teşkilatına ve seçmenlerine teşekkür için geldiler. CHP […]

17 Haziran 2015 - 17:41 'de eklendi ve 376 kez görüntülendi.
MAZBATALARINI ALMADAN TEŞEKKÜR İÇİN GELDİLER

7 Haziran Genel Seçimlerinin ardından Ankara 1. Bölgeden Milletvekili Adayı olan ve milletvekili seçilen CHP’li siyasetçiler mazbatalarını almadan teşekkür için ilçemizde kapsayan ziyaretler gerçekleştirdiler.
Seçim çalışmaları boyunca ilçemize sık sık gelen ve partilerine oy isteyen CHP’li siyasetçiler bu sefer kendilerine destek veren Şereflikoçhisar CHP’yi ikinci parti yapan İlçe Teşkilatına ve seçmenlerine teşekkür için geldiler.
CHP Ankara İl Başkanı ve hemşehrimiz Adnan Keskin’de katıldığı teşekkür ziyaretinde bölgemizden milletvekili seçilen Tekin Bingöl, Levent Gök, Aylin Nazlıaka, Necati Yılmaz ve Bülent Kuşoğlu katıldı.
CHP İlçe Teşkilatında gerçekleşen teşekkür ziyareti için düzenlenen programa çok sayıda partili katılırken açılış konuşmasını İlçe Başkanı Mahmut Celal Ünsal yaptı. Ünsal seçimlerin genel bir değerlendirmesini yaptığı konuşmasında demokrasinin kazanması için çalıştıklarını ifade etti.
CHP İlçe Başkanı Mahmut Celal Ünsal; ‘seçimleri sorunsuz bir şekilde tamamladık. Cumhuriyet Halk Partisi’nin çalışmaları ile her türlü saldırılara karşı koyarak demokrasinin kazanmasını sağladık. Çok sıkıntılı dönemler yaşadık. Yolsuzluğun, haksızlığın bol olduğu bir dönemden geçtik. Diktatörlük sistemine dur dedik. CHP olarak aldığımız sonuçtan memnunuz. Sloganımız da olduğu gibi Türkiye’nin birleştirici gücüyüz. Bu seçimde biz bunu gördük. Yolsuzlukların hesabı sorulacak, vatandaş kimle hükümet kurduğuna değil neler yaptığına bakıyor. CHP olarak seçim sözlerimizi yerine getireceğiz’ dedi.
İl Başkanı Adnan Keskin ise yaptığı selamlama konuşmasında, ziyaretlerinin Şereflikoçhisar’a teşekkür etmek amacı ile olduğunu söyleyerek seçimlerde CHP’nin diğer partilerin oylarına da sahip çıktığı iddiasını savundu.
Kesin; ‘Ankara İl Başkanı olarak yaptığımız sandık çalışmaları ile sadece kendi oylarımıza değil AKP’nin, MHP’nin ve HDP’nin oylarına da sahip çıktık. Ankara genelinde şaibeli sandık çıkmadı. Sandıklarımıza avukatlar ile sahip çıktık. Hep birlikte oylarımıza sahip çıktık. Örgütümüzün yaptığı çalışmalardan dolayı kendilerini kutluyorum. Şereflikoçhisar’da yoğun ilgi yoğun sevgi ile karşılaştık. İlçemizde bir konser yaptık. Daha öncesinde böyle bir kalabalık olmadığını söylediniz. Vatandaşlarımıza yardım ettik. İlçe başkanlığının eksikliklerini gidermeye çalıştık. Halk Cumhuriyet Halk Partisi dedi. İktidar partisini iktidardan indirdik’ ifadelerini kullandı.
Milletvekili Necati Yılmaz; ‘bir seçim dönemini de beraber bir şekilde atlattık. AKP iktidarını sona erdirdik. Hep beraber farklılaştığımızı gösterdik. Ülkenin değiştiğini seçimden daha sonra nasıl rahatladığını gördük. Bu bir olumluluk göstergesidir. Ben Şereflikoçhisar’da ilk kez geliyorum. İktidar partisi CHP sayesinde son buldu. İlerleyen dönemde CHP’nin tek başına iktidar olması için ‘’Yaşanacak bir Türkiye’’ projesini faaliyete geçireceğiz. Kimse Cumhuriyet Halk Partisi ile koalisyon olmam demiyor. Bunun sebebi biz siyaseti en iyi şekilde yapıyoruz demektir’ dedi.
Milletvekili Aylin Nazlıaka; ‘Partimiz yolunda doğru bir şekilde ilerliyor. Peçenek Barajından Tuz Gölü’ne, işsizlikten ev sorununa kadar meclise çözüm önerilerini birlikte sunmuştuk. Ama herhangi bir şey yapılmamıştı. Şimdi bizler orada sizler için çalışacağız. 7 Haziran seçimlerinde Başkanlık sistemi kaybetti demokrasi kazandı. Kutuplaşmalar kaybetti uzlaşmalar kazandı. Sizin bize duyduğunuz güveni taçlandıracağız. Sözlerimizi birer birer yerine getireceğiz’ şeklinde konuşarak verdikleri sözleri unutmadıklarını partililere ve seçmenlerine göstermiş oldu.
Milletvekili Bülent Kuşoğlu; ‘sizlere teşekkür etmek için hiç zaman kaybetmedik. Ayağımızın tozu ile çıktık buraya geldik. İktidarın gitmesini istedik. Tayyip devleti olmak istemedik. İktidar halen devam etseydi bir çok tutuklamalar olacaktı. Demokrasiyi, cumhuriyeti kurtardık. Artık bizlere çok büyük sorumluluklar düşüyor. Toplumdaki hasarı gidereceğiz. %60’lık kısım bizimle, Türkiye’yi iktidarsız bırakmayacağız’ ifadeleri ile hükümetin kurulmasında CHP’nin etkisine vurgu yaptı.
Levent Gök; ‘geçen Cumartesi güzel bir miting gerçekleştirdik. Büyük bir duyarlılık gösterdiniz. Diktatörlüğe geçit vermedik. Demokrasinin kazanmasını sağladık. Bizler sizlere iktidar partisi olarak çözümler üreteceğiz. Bakanlıklarda, mecliste heryerde sizlerin sorunlarını görüşeceğiz. Partimize katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim’ dedi.
Tekin Bingöl; “milletvekili yeminimizi etmeden ayağımızın tozu ile sizlere teşekkür etmeye geldik. Sizlerle birlikte çok güzel çalışmalar yapacağız. Hepinize birer birer teşekkür ederim’ diyerek seçmene verdiklerine değeri gösterdi.
Düzenlenen teşekkür ziyareti milletvekilleri ile yapılan kahvaltının ardından son buldu ve CHP’li vekiller ve il temsilcileri Haymana teşkilatını ziyaret etmek üzere ilçemizden ayrıldılar.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER