Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

MHP’Lİ ADAYLAR DESTEK İSTEDİ

Geçtiğimiz hafta Cuma Günü ilçemize gelen MHP bölgemiz Milletvekilleri Hediye Buket Gültekin ile İbrahim Kuş, saha çalışması yaparak vatandaşlardan destek istedi. İlçe Parti yönetimi ile birlikte esnafları gezen Milletvekili adayları Hediye Buket Gültekin ile İbrahim Kuş, ziyaret ettikleri esnaf ve sokakta konuştukları vatandaşlardan oy istediler. MHP Milletvekili Adayı Gültekin ve Kuş; “ MHP’nin iktidar olması […]

14 Ekim 2015 - 18:53 'de eklendi ve 604 kez görüntülendi.
MHP’Lİ ADAYLAR DESTEK İSTEDİ

Geçtiğimiz hafta Cuma Günü ilçemize gelen MHP bölgemiz Milletvekilleri Hediye Buket Gültekin ile İbrahim Kuş, saha çalışması yaparak vatandaşlardan destek istedi. İlçe Parti yönetimi ile birlikte esnafları gezen Milletvekili adayları Hediye Buket Gültekin ile İbrahim Kuş, ziyaret ettikleri esnaf ve sokakta konuştukları vatandaşlardan oy istediler.
MHP Milletvekili Adayı Gültekin ve Kuş; “ MHP’nin iktidar olması lazım. Seçim beyannamemizi bir bakın ve destek verin. Memleket için, çocuklarınızın geleceği için 1 Kasım’da oylarınızı, desteklerinizi bekliyoruz.” dediler. Genç bireylere seslenen Milletvekili adayları “gençlere ihtiyacımız var. sizin desteğiniz bizim için daha çok önemli” şeklinde hitap ettiler. ziyaret esnasında bazı vatandaşlar, koalisyon konusuna değinerek, bu durumun çözüme kavuşmasını istediler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER