Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Caddelerin Alt yapı Çalışmaları Devam Ediyor

İlçemiz Aziz Mahmut Hüdayi Caddesinde geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Ferda Polat’ın talimatı ile başlanılan ve ASKİ’nin de destek verdiği altyapı çalışmaları hızla devam ediyor. Devam eden çalışmaları bizzat takip eden Belediye Başkanı Ferda Polat konu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı ve çalışmaların en kısa zamanda tamamlanması talimatı verdi. Yağmur suyu tahliye kanallarının yenilendiği ve çalışmaların […]

10 Şubat 2016 - 14:27 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.
Caddelerin Alt yapı Çalışmaları Devam Ediyor

İlçemiz Aziz Mahmut Hüdayi Caddesinde geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Ferda Polat’ın talimatı ile başlanılan ve ASKİ’nin de destek verdiği altyapı çalışmaları hızla devam ediyor.

Devam eden çalışmaları bizzat takip eden Belediye Başkanı Ferda Polat konu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı ve çalışmaların en kısa zamanda tamamlanması talimatı verdi. Yağmur suyu tahliye kanallarının yenilendiği ve çalışmaların Aziz Mahmut Hüdayi Caddesinin tamamını kapsayacağını ifade eden Belediye Başkanı Polat konu ile hassasiyetle ilgilendiklerini ve çalışmaların çok verimli olacağını ifade etti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER