Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İmam Hatipten Abdulbaki Amcaya Mevlid-i Şerif

Bir dönem ilçemizde belediye başkanlığı yapan ve ismini ilçemizde hayırla andıran Abdulbaki Ünlü hayatını kaybetti. İmam Hatip okulunun yapımının büyük bir kısmını üstlenen Ünlü’nün adı okula verilmişti.             Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yaşayan ilçemiz eski belediye başkanlarından Abdulbaki Ünlü’nün vefatı üzerine, yaptığı yardım ile yüzlerce öğrencinin okuduğu ve adı verilen Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri […]

10 Şubat 2016 - 14:51 'de eklendi ve 513 kez görüntülendi.
İmam Hatipten Abdulbaki Amcaya Mevlid-i Şerif

Bir dönem ilçemizde belediye başkanlığı yapan ve ismini ilçemizde hayırla andıran Abdulbaki Ünlü hayatını kaybetti. İmam Hatip okulunun yapımının büyük bir kısmını üstlenen Ünlü’nün adı okula verilmişti.

            Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yaşayan ilçemiz eski belediye başkanlarından Abdulbaki Ünlü’nün vefatı üzerine, yaptığı yardım ile yüzlerce öğrencinin okuduğu ve adı verilen Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Abdulbaki Amcalarını hatim ve dualarla uğurladı.

Dün okul idaresinin gerçekleştirdiği organizasyonda, ilçe vaizi İsa Türk Dua yaparken, İlçemiz imam Hatiplerinden Mustafa Kılıç Kuran-ı Kerim tilavetinde bulundu. Okul öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte hatim indirildi Mevlid okutuldu.

            Okul Müdürü Yusuf Düğer, okulun yapılmasında büyük desteği olan Abdul Baki amcamızı rahmet ve minnetle anıyoruz dedi.  

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER