Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kaldırımlara Araç Parkı Serbest mi?

Şehrin birçok yerine, kaldırıma yapılan araç parkları insanları kızdırıyor. Yayaların geçişine ve engelli vatandaşları mağdur eden bu araç parklarına kim dur diyecek. Mahalle aralarına ve şehrin bir çok yerine yapılan yeni kaldırımların üzerine çıkarak araçlarını park edenlere kimse dur demiyor. Şehir merkezinde de yaşanan ve tüm yetkili kişilerin gördüğü ancak, görmemezlikten geldiği bu durum karşısında […]

24 Şubat 2016 - 10:34 'de eklendi ve 467 kez görüntülendi.
Kaldırımlara Araç Parkı Serbest mi?

Şehrin birçok yerine, kaldırıma yapılan araç parkları insanları kızdırıyor. Yayaların geçişine ve engelli vatandaşları mağdur eden bu araç parklarına kim dur diyecek.

Mahalle aralarına ve şehrin bir çok yerine yapılan yeni kaldırımların üzerine çıkarak araçlarını park edenlere kimse dur demiyor. Şehir merkezinde de yaşanan ve tüm yetkili kişilerin gördüğü ancak, görmemezlikten geldiği bu durum karşısında vatandaşlar isyan ediyor.

Duruma kızan vatandaşlar bizlerde kaldırıma araçlarımızı çıkarıp park edelim o zaman! Demekten kendini alamazken, engelli vatandaşlrımızında bu durumdan mağdur oldukları görülüyor.

Birkaç kere rastlasak neyse diyeceğiz ama hemen hemen her gün aynı ve başka araçların sürekli kaldırımlara park ettiğini görmek, ilçede hiçbir yetkili “yok mu” kimse görmüyor mu bizim gördüklerimizi dedirterek şaşkınlık yaratmaktan öte gitmiyor diye serzenişte bulunan vatandaşlar, bu duruma biran önce çare bulunmasını, yeni yapılan ve daha önce yapılan kaldırımların, devletin yani bizim mallarımızın bu denli zarar görmesini istemiyoruz diyerek yetkililere seslendiler.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER