Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Şeder Yöneticileri Gazetemizi Ziyaret Etti

Geçtiğimiz hafta içerisinde Şeder Yönetim Kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret esnasında yönetim kurulunda olan Ramazan Işık ve Ethem Demirel’in gazetemize yaptığı açıklamada; Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığına orman yapmak üzere yer istedik. Özellikle yol kenarında istediğimiz yer için Belediye Başkanı Ferda Polat Şeker köyü üzerinde bulunan yol kenarında ki arsayı bize tahsil edebileceğini belirtti. Yönetim olarak […]

10 Şubat 2016 - 14:22 'de eklendi ve 533 kez görüntülendi.
Şeder Yöneticileri Gazetemizi Ziyaret Etti

Geçtiğimiz hafta içerisinde Şeder Yönetim Kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret esnasında yönetim kurulunda olan Ramazan Işık ve Ethem Demirel’in gazetemize yaptığı açıklamada; Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığına orman yapmak üzere yer istedik. Özellikle yol kenarında istediğimiz yer için Belediye Başkanı Ferda Polat Şeker köyü üzerinde bulunan yol kenarında ki arsayı bize tahsil edebileceğini belirtti. Yönetim olarak bura da ki arsada yaptığımız çalışmalar sonucunda ağaçlandırmak üzere gayet güzel olduğu kararına vardık. Karşılıklı sözleşme için çalışmalara başladık. Şeker köyü’nün hemen E-90 bitiminde olan 25 Dönümlük arazi ye ağaçlandırma yapmak üzere ilçe halkı ile el ele çalışacağız. Şeder derneği önderliğinde ağaçlandırılacak olan arazi için çalışmalara başladık. Denildi.

Gazetemiz yetkilileri ile karşılıklı sohbet halinde gerçekleşen bilgilendirme ziyaretinde yönetim kurulu üyeleri çalışmaların yakın zaman da başlayacağını belirtti.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER