Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Başkanlar, Babacan’ı Makamında Ziyaret Etti !

Belediye Başkanı Ferda Polat ve Akparti İlçe Başkanı Sait Başaran, Ekonomiden Sorumlu Başdanışmanı ve hemşerimiz Ali Babacan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Ferda Polat ilçemizde tamamlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve devam eden projeler hakkında hemşerimiz Ali Babacan’dan destek istedi.Birçok projenin olduğu fakat henüz faliyete girmediğini belirten Ferda Polat ve Said Başaran  , projelerimizin […]

30 Mart 2016 - 13:11 'de eklendi ve 409 kez görüntülendi.
Başkanlar, Babacan’ı Makamında Ziyaret Etti !

Belediye Başkanı Ferda Polat ve Akparti İlçe Başkanı Sait Başaran, Ekonomiden Sorumlu Başdanışmanı ve hemşerimiz Ali Babacan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Belediye Başkan Ferda Polat ilçemizde tamamlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve devam eden projeler hakkında hemşerimiz Ali Babacan’dan destek istedi.Birçok projenin olduğu fakat henüz faliyete girmediğini belirten Ferda Polat ve Said Başaran  , projelerimizin desteklenmesi için hemşerimiz Ali Babacana teknik bilgiler verdi. Oldukça ılımlı bir ortamda geçen görüşme , güzel sonuçların yakın olduğu gözlemlenirken Ferda Polat , Sait Başaran bu tutumlu çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER