Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

YGS İrtibat Noktası Kuruldu

YGS sınavının ilk defa ilçemizde yapılacak olması ile birlikte, Belediye Başkanı Ferda Polat, zabıta görevlilerine verdiği komut ile birlikte, çarşı merkezi ve ilçemizin çeşitli noktalarına YGS İrtibat noktaları kurdurdu. YGS sınavının ilk defa ilçemizde yapılacak olması ile birlikte, çarşı merkezi ve değişik noktalara kurulan YGS İrtibat noktası ile birlikte öğrencilere ve velilere girecekleri okulların hangileri […]

16 Mart 2016 - 15:04 'de eklendi ve 371 kez görüntülendi.
YGS İrtibat Noktası Kuruldu

YGS sınavının ilk defa ilçemizde yapılacak olması ile birlikte, Belediye Başkanı Ferda Polat, zabıta görevlilerine verdiği komut ile birlikte, çarşı merkezi ve ilçemizin çeşitli noktalarına YGS İrtibat noktaları kurdurdu.
YGS sınavının ilk defa ilçemizde yapılacak olması ile birlikte, çarşı merkezi ve değişik noktalara kurulan YGS İrtibat noktası ile birlikte öğrencilere ve velilere girecekleri okulların hangileri olduğu, nerede olduklarının tanıtımı yapıldı. Bunun yanı sıra bazı veliler de çocuklarının ya da torunlarının gireceği okulun ismini bildiklerini ancak nerde olduğunu bilmediklerini söylemesi üzerine, veliler zabıta ekipleri tarafından okula götürülerek okulun nerede olduğunu velilere gösterdiler.
Sınav günü de okulları gezerek veli ve öğrencileri okul önlerinde ziyaret eden belediye başkanı, öğrenci ve velilerle sohbet ederek başarılar diledi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER