Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kavşaklara Çözüm Bulundu!

Geçtiğimiz hafta “kazaya davetiye veren yol” başlığı adı altında yaptığımız haber sonrasında yetkililer ilçemizin belirli kavşaklarında düzenleme yaptı. Orta refüjde yapılan yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmaları sonrasında dönüş kavşaklarında karşıdan karşıya geçişlerde sürücüler büyük sıkıntı yaşıyordu. Trafik ışıklarının olduğu yerlerin haricinde kontrollü geçiş noktalarında sürücüler karşıya geçmek için ana yoldan geçen araçları göremiyordu. Araçlarından inerek sağ […]

27 Nisan 2016 - 17:01 'de eklendi ve 390 kez görüntülendi.
Kavşaklara Çözüm Bulundu!

Geçtiğimiz hafta “kazaya davetiye veren yol” başlığı adı altında yaptığımız haber sonrasında yetkililer ilçemizin belirli kavşaklarında düzenleme yaptı.

Orta refüjde yapılan yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmaları sonrasında dönüş kavşaklarında karşıdan karşıya geçişlerde sürücüler büyük sıkıntı yaşıyordu. Trafik ışıklarının olduğu yerlerin haricinde kontrollü geçiş noktalarında sürücüler karşıya geçmek için ana yoldan geçen araçları göremiyordu. Araçlarından inerek sağ ve solunu kontrol eden araçlar kaza ile burun buruna kalıyordu.

Kazaya davetiye veren yol, başlıklı yaptığımız haber sonrasında gerek Karayolları, gerekse belediye yetkilileri haberimiz sonrasında gerekli düzenlemeleri dönüş kavşaklarında yaptı.

Düzenleme sonrasında sürücüler derin bir nefes aldılar. Düzenlemeyi gerçekleştiren karayollarına ve belediye yetkililerine sürücüler teşekkür ettiler.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER