Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Beddua da Size Döndü, Darbe de ..!

Siz biliyor musunuz bu memleketin refahı, huzuru için kimlerin dua ettiğini. Anaların, babaların, dedelerin ninelerin ettiği duadan haberiniz var mı sizin. İşte onların tertemiz kalbi, tertemiz duaları ile bu memleket bu hainlere fırsat vermiyor. Beddua seanslarını üzülerek dinlemiştik. Allah kötüye fırsat vermedi, bedduası kendisini helak etti, Biiznillah. Suçu işleyen gibi  suça destek olan da ona […]

20 Temmuz 2016 - 18:52 'de eklendi ve 373 kez görüntülendi.
Beddua da Size Döndü, Darbe de ..!

Siz biliyor musunuz bu memleketin refahı, huzuru için kimlerin dua ettiğini. Anaların, babaların, dedelerin ninelerin ettiği duadan haberiniz var mı sizin. İşte onların tertemiz kalbi, tertemiz duaları ile bu memleket bu hainlere fırsat vermiyor. Beddua seanslarını üzülerek dinlemiştik. Allah kötüye fırsat vermedi, bedduası kendisini helak etti, Biiznillah.

Suçu işleyen gibi  suça destek olan da ona ortaktır. Onlara destek verenlerin acaba içleri rahat mı? Acı olan o hainlere destek veren, o hainlerin yaptıklarına sevinen ve kıskıs gülenlerdir.

Cuma akşamı başlayan darbe eğer sonuç verseydi siz köpekler neye sevinecektiniz. Memleketimizin elli yıl geri gitmesine mi? Ekonominin batıp, içimizdeki ve dışarıdaki itlerin eline memleketimizi teslim ettiğinize bayram mı edecektiniz. Siz kime darbe yaptığınızın farkında mısınız. Vatan haini sizsiniz. Vatana ihanet edenin cezası idamdır. Bunların idam edilmesini, suçu işleyen, bunlara maddi manevi destek verenlerin idam edilmesi isteğini buradan ben de duyuruyor, istiyorum.

Vatanına, milletine, bayrağına, namusuna, sahip çıkan o Allah aşkı, peygamber sevgisi taşıyan ve sokağa dökülerek, o hainlere, teröristlere fırsat vermeyen, analarımızdan, abilerimizden, kardeşlerimizden Allah razı olsun.

Tarih bilincinden yoksun, İstiklal savaşından bihaber, geçmiş darbelerde onların yanında olanlar yine şu zamanda aynı safta yer aldılar. Allah onların sayısını azaltsın ve yok etsin.

Bu devletin Cumhurbaşkanı var, TBMM var, O’nun vekalet ettiği Hükümeti var. Bu devleti Türk Silahlı Kuvvetleri yöneltmiyor, Emniyet Müdürlüğü yöneltmiyor, yönetemez. Bu devleti halkın seçtiği Cumhurbaşkanı ve TBMM adına Hükümet yönetir. Halk bu hükümet ile uyandı artık. Siz hainlere, siz satılmış, tasması başkalarının elinde olanlara fırsat vermedi vermeyecek.

İlçemizde Cuma gününden bu yana 24 saat meydanda nöbet tutuyoruz. Gönül istiyor, göz arıyor ki onlarda aramızda olsalardı. Onlardan! kastımı onlar bu yazıyı okuyunca anlayacaklar. İsimleri kendileri gibi meydan yoktu. Zamanı gelince onlarda yanında kimseyi bulamayacaklar, haberleri olsun.

İlçemiz TSK’sında darbeye katılmadı, teşekkürler. Ama o malum yapının elamanlarını temizlemek için sanırım savcı tarafından  KKTM ve Jandarmada sorgulama var. İlçe Emniyet Müdürlüğünde de 20’ye yakın polis açığa alındı alınmaların devam edeceğini duydum.

4 gündür meydanlarda olduğum için, halkla iç içeyiz. Halkımız ihanet şebekesinin oyuncağı olmuş Polis ünüformasına layık olmayanları, Halkımız ihanet şebekesinin oyuncağı olmuş, Türk Silahlı Kuvvetleri ünüformasına layık olmayan, piyonlarının  bu güzel ünüformaları ve rütbeleri kirletenleri istemiyor. Bu hainlerin o Peygamber ocaklarından temizlenip arındırılması, meydanlar da canı pahasına Nöbet tutan milyonların ve milletimizin istediğidir.

Meydanlarda aç, susuz, uykusuz kalanlara, Kabe’de, ve diğer Müslüman Ülkelerinde dua edenlere, işini, evini, çoluğunu çocuğunu bırakıp şehit olmak için yola çıkanlardan Allah Razı olsun. Bu Millet sizi unutmayacaktır. Geçmişte olduğu gibi, bu zamanda da tarihimizi yazan kahraman halkımızdır.

Tasması başkalarının elinde olan hain aşağılıklar tarafından darbe girişiminde bulunulan ilk gün; Cuma günü, tereddütsüz anında meydana inen Başta Şereflikoçhisar Halkına, Ülkü Ocaklarına AK Parti İlçe Başkanına, İlçemiz Cumhuriyet Savcısına Belediye Başkanına, İlçemiz Kaymakamına, şükranlarımı sunuyorum.

Meydanlarda nöbetimizi tutuyoruz. Milyonlarca vatandaş demokrasinin, milli iradenin yanındadır. Devletin tüm kurumlarındaki hainler temizleninceye kadar, Türk silahlı Kuvvetleri ve Emniyetteki hainler temizleninceye kadar bize rahat yok. Allah aşkıyla peygamber sevdasıyla. Beddua da size döndü, darbe de…

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER