Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kızılay Demokrasi ve Şehitler Mitingine Katılım Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ve milyonlarca kişinin katıldığı İstanbul Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne destek vermek üzere, İlçemizden de çok sayıda vatandaşımızın yanı sıra Belediye Başkanı Ferda Polat, Ak Parti İlçe Başkanı Sait Başaran, belediye Meclis Üyleri Parti Yönetimi ve yüzbinler Ankara […]

10 Ağustos 2016 - 14:06 'de eklendi ve 269 kez görüntülendi.
Kızılay Demokrasi ve Şehitler Mitingine Katılım Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ve milyonlarca kişinin katıldığı İstanbul Yenikapı’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne destek vermek üzere, İlçemizden de çok sayıda vatandaşımızın yanı sıra Belediye Başkanı Ferda Polat, Ak Parti İlçe Başkanı Sait Başaran, belediye Meclis Üyleri Parti Yönetimi ve yüzbinler Ankara 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı’nda toplandı. Ankara’daki mitinge, 3 büyük siyasi partinin temsilcileri, milletvekilleri, il ve ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları da katılarak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Şereflikoçhisar Belediyesi tarafından Ankara’daki mitinge katılmak üzere yüzlerce kişi otobüslerle Kızılay meydanına gittiler.
Demokrasi nöbetinin 23. gününde, Yenikapı’daki mitingin dev ekranlardan canlı izletildiği 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı’nda toplanan yüzbinlerce Ankaralı’ya seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, terör örgütü FETÖ’nün bir başka hain planını daha deşifre etti. Başkan Gökçek, “Bu alçaklar, hapishanelerde toptan isyan çıkartmak istiyorlar. Biliyorsunuz hapishanelerde bol miktarda FETÖ’cü gardiyan var” dedi.
AK Parti, CHP ve MHP İl başkanlarının vatandaşları selamlaması ve birlik mesajlarından sonra vatandaşlara seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Değerli kardeşlerim, bu olay kökünden bitmiş sayılmaz. Her an teyakkuz halinde olacağız. Özellikle beynelmilel güçleri arkasına alanlar, Türkiye’de PKK ve IŞİD’i de arkasına almak istiyorlar” diye konuştu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER