Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Polat Ankara Demokrasi Nöbetine Katıldı

Belediye Başkanı Ferda Polat, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Ankara İlçe Belediye Başkanları ile birlikte Kızılay meydanında on binlerce vatandaşın destek verdiği Demokrasi nöbetine katıldı. İlçemizde 15 Temmuzdan bugüne kesintisiz devam eden demokrasi nöbetlerinin yanı sıra Belediye Başkanı Ferda Polat, Ankara Kızılay meydanında gerçekleştirilen demokrasi nöbetine katıldı ve alanda bulunan Ankara Büyükşehir Belediye […]

03 Ağustos 2016 - 20:00 'de eklendi ve 407 kez görüntülendi.
Polat Ankara Demokrasi Nöbetine Katıldı

Belediye Başkanı Ferda Polat, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Ankara İlçe Belediye Başkanları ile birlikte Kızılay meydanında on binlerce vatandaşın destek verdiği Demokrasi nöbetine katıldı.

İlçemizde 15 Temmuzdan bugüne kesintisiz devam eden demokrasi nöbetlerinin yanı sıra Belediye Başkanı Ferda Polat, Ankara Kızılay meydanında gerçekleştirilen demokrasi nöbetine katıldı ve alanda bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı. Melih Gökçek, Milletvekilleri, Ankara Büyükşehir Daire Başkanları, Ankara İlçe Belediye Başkanları ve on binlerce vatandaşımız ile birlikte Demokrasimiz ve Milli irademiz için sabaha kadar nöbet tuttu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER