Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

AK PARTİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Akparti Şereflikoçhisar İlçe Teşkilatı İlçe danışma kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda Akparti İlçe Başkanı Sait Başaran, Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanları faaliyet sunumu gerçekleştirdi. Toplantıda söz alan Belediye Başkanı Ferda Polat Belediye faaliyetleri ve önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan projeler hakkında parti üyelerini ve katılımcıları bilgilendirdi. Akparti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Koordinatörü […]

28 Eylül 2016 - 17:39 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.
AK PARTİ İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Akparti Şereflikoçhisar İlçe Teşkilatı İlçe danışma kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda Akparti İlçe Başkanı Sait Başaran, Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanları faaliyet sunumu gerçekleştirdi.
Toplantıda söz alan Belediye Başkanı Ferda Polat Belediye faaliyetleri ve önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan projeler hakkında parti üyelerini ve katılımcıları bilgilendirdi.
Akparti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Koordinatörü Mehmet Doğanay partililere vatandaşlara hitap etti ve ülkemizin genel gündeminde olan konular hakkında açıklamalarda bulundu.
Toplantı dilek ve temenniler kısmının bitmesi ile sona erdi

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER