Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İHL Öğrencileri Yeni Binada Eğitime Devam Edecek

Yeni yapılan İmam Hatip lisesinin ortaöğretim kırmı binasının da bu yıl tamamlanması ile birlikte, İmam Hatip Okulunun ortaöğretim ve ortaokul kısmı yeni binasında eğitim öğretimini sürdürecek. Okul binasını gezen İlçe Milli Eğitim Müdrü Niyazi Düğer, Okulun 2016-2017 eğitim-öğretim yılına hazır olduğunu, ortaöğretim öğrencilerinin burada eğitimini sürdüreceğini belirtti. 20 dersliği bulunan dört katlı binada 350’ye yakın […]

07 Eylül 2016 - 18:14 'de eklendi ve 312 kez görüntülendi.
İHL Öğrencileri Yeni Binada Eğitime Devam Edecek

Yeni yapılan İmam Hatip lisesinin ortaöğretim kırmı binasının da bu yıl tamamlanması ile birlikte, İmam Hatip Okulunun ortaöğretim ve ortaokul kısmı yeni binasında eğitim öğretimini sürdürecek.
Okul binasını gezen İlçe Milli Eğitim Müdrü Niyazi Düğer, Okulun 2016-2017 eğitim-öğretim yılına hazır olduğunu, ortaöğretim öğrencilerinin burada eğitimini sürdüreceğini belirtti. 20 dersliği bulunan dört katlı binada 350’ye yakın öğrencinin eğitim göreceğini, eksik olan bazı malzemelerin de eğitim başlamadan önce tamamlanacağını söyledi. Akseki mahallesinde bulunan imam Hatip Lisesinin ortaokulunun geçtiğimiz yıl yeni binasına geçmiş, mevcut binada İmam Hatip’in ortaöğretim öğrencileri eğitim görüyordu.
Yeni yapılan İmam Hatip lisesinin ortaöğretim kısmı binasının da bu yıl tamamlanması ile birlikte, İmam Hatip Okulunun ortaöğretim ve ortaokul kısmı yeni binasında eğitim öğretimini sürdürecek.
Okul binasını gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü Niyazi Düğer, Okulun 2016-2017 eğitim-öğretim yılına hazır olduğunu, ortaöğretim öğrencilerinin burada eğitimini sürdüreceğini belirtti. 20 dersliği bulunan dört katlı binada 350’ye yakın öğrencinin eğitim göreceğini, eksik olan bazı malzemelerin de eğitim başlamadan önce tamamlanacağını söyledi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER