Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İkinci Gün Bayramlaşma mı Olur !

Kurban Bayramı için düzenlenen protokol bayramlaşması bayramın ikinci günü öğretmen evinde gerçekleştirildi. Az sayıda kişinin katıldığı bayramlaşmaya katılanlar arasında “bayramın ikinci günü sabahı bayramlaşmamı olur. Arife günü olsa olmaz mıydı” gibi sessiz konuşmalar gerçekleşti. Protokol bayramlaşması bayramın ikinci günü saat 10.00 da öğretmen evinde gerçekleştirildi. Evren Kaymakamı, İlçemiz Belediye Başkanı, Garnizon Komutanı, AK Parti, CHP […]

21 Eylül 2016 - 13:01 'de eklendi ve 343 kez görüntülendi.
İkinci Gün Bayramlaşma mı Olur !

Kurban Bayramı için düzenlenen protokol bayramlaşması bayramın ikinci günü öğretmen evinde gerçekleştirildi. Az sayıda kişinin katıldığı bayramlaşmaya katılanlar arasında “bayramın ikinci günü sabahı bayramlaşmamı olur. Arife günü olsa olmaz mıydı” gibi sessiz konuşmalar gerçekleşti.

Protokol bayramlaşması bayramın ikinci günü saat 10.00 da öğretmen evinde gerçekleştirildi. Evren Kaymakamı, İlçemiz Belediye Başkanı, Garnizon Komutanı, AK Parti, CHP İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra bazı birim ve kurum amirleri katıldı.

Öğretmen evinde düzenlenen bayramlaşmanın ardından, ilçe karakolu ve Jandarma karakolu ziyaret edildi. Bu ziyaretlerin ardından, İlçemiz Mezarlığına geçilerek şehitlik ziyareti gerçekleştirildi ve dua edildi.

Saat 10.00 gibi başlayan protokol bayramlaşması 15.00 gibi sona erdi. Öğretmen evinde bulunan az sayıdaki katılım ziyaret esnasında az sayıda kişi ile tamamlandı. Katılan birçok kişi, kendi aralarında yaptığı konuşmada, kurban bayramının ikinci günü sabahı protokol bayramlaşması mı olur. Arife günü olsa hem katılım çok olur hem de her kez ikinci günün de eş dost ziyaretine vakit ayırır diyerek konuştu.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER