Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Acar FETÖ’den Tutuklandı

Aksaray Üniversitesinin bir kolunun da burada olması ile, ilçemize de sık sık gelen Aksaray Ünv. Eski rektörü Acar FETÖ’den tutuklandı. Aksaray’da geçtiğimiz FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındığı öne sürülen Aksaray Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Operasyon geçtiğimiz ay, aralarında Aksaray Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, akademisyenler […]

11 Kasım 2016 - 17:40 'de eklendi ve 410 kez görüntülendi.
Acar FETÖ’den Tutuklandı

Aksaray Üniversitesinin bir kolunun da burada olması ile, ilçemize de sık sık gelen Aksaray Ünv. Eski rektörü Acar FETÖ’den tutuklandı.

Aksaray’da geçtiğimiz FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındığı öne sürülen Aksaray Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Operasyon geçtiğimiz ay, aralarında Aksaray Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, akademisyenler ve öğretim görevlilerinin bulunduğu 58 kişiye yönelik operasyon gerçekleştirilmişti. Operasyonun ardından 49 kişi yakalanmış, 14 kişi tutuklanmış, 27 kişi de adli kontrol şartıyla salıverilmişti. 8 şüphelinin halen gözaltında olduğu operasyonda Aksaray Üniversitesi eski rektörü Mustafa Acar dün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği iddia edildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER