Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Ankara’nın Temsilcisi Şereflikoçhisar’dan

24 Kasım kutlamaları için Ankara’ya gidecek “81 İl Temsilcisi Öğretmenler” belli oldu. Kasım ayı başında başarılı öğretmenlerden proje belgeleriyle birlikte başvurmaları sonrasında akademik bir kurul tarafından değerlendirme sonucu il temsilcisi öğretmenler seçildi. 24 Kasım Kutlamaları İçin Ankara’ya gidecek il temsilci öğretmeni Şereflikoçhisar’dan belirlendi. Ankara’yı, “24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamalarında” Öğretmen Vural Gündüz temsil edecek. Aynı […]

23 Kasım 2016 - 15:05 'de eklendi ve 485 kez görüntülendi.
Ankara’nın Temsilcisi Şereflikoçhisar’dan

24 Kasım kutlamaları için Ankara’ya gidecek “81 İl Temsilcisi Öğretmenler” belli oldu. Kasım ayı başında başarılı öğretmenlerden proje belgeleriyle birlikte başvurmaları sonrasında akademik bir kurul tarafından değerlendirme sonucu il temsilcisi öğretmenler seçildi.

24 Kasım Kutlamaları İçin Ankara’ya gidecek il temsilci öğretmeni Şereflikoçhisar’dan belirlendi. Ankara’yı, “24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamalarında” Öğretmen Vural Gündüz temsil edecek. Aynı zamanda Şereflikoçhisar’dan ilk defa bir öğretmen, “24 Kasım Öğretmenler Günü” için Ankara ilini temsil etmek için seçildi.

Her yıl olduğu gibi Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce oluşturulan ve aralarında akademisyenlerin de bulunduğu komisyon, bu yıl da Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında 900 bin öğretmen arasından 81 ilin Milli Eğitim Müdürlüklerince seçilen proje ve başarı hikâyelerini inceledi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nda yapılan değerlendirme sonucu, “Mesleğinde Fark Yaratan Başarılı Öğretmenler” arasında Ankara İlini 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarında İlçemiz Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Vural Gündüz temsil edecek.

81 ilden gelen temsilci öğretmenler, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın başkanlığında. Anıtkabir`i ziyaret ederek, yüce önder Atatürk`ün manevi huzuruna çıkacak.

Anıtkabir ziyaretinin ardından öğretmenler TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından kabul edilecek. Ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmenleri kabul edecek ve öğretmenlerle öğle yemeğinde bir araya gelecek.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER