Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

CHP İl Başkanı Seçim Startını Erken Verdi

2019 yılında yapılması planlanan muhtemel genel seçimlerine erken start verdiğini açıklayan Ankara İl Başkanı Adnan Keskin: “Ankara’ya uzak ilçelerde adayları bir yıl önceden açıklayacağız” dedi. Buna bağlı olarak da Ankara iline uzakta olan ilçelerdeki seçmenler de kent merkezini yakından ilgilendirdiğini belirtti. Bunun içinde Başkent’e uzak ilçelerdeki adayların açıklanmasında elimizi çabuk tutup seçmenlerin ne istediğini daha […]

11 Kasım 2016 - 17:43 'de eklendi ve 261 kez görüntülendi.
CHP İl Başkanı Seçim Startını Erken Verdi

2019 yılında yapılması planlanan muhtemel genel seçimlerine erken start verdiğini açıklayan Ankara İl Başkanı Adnan Keskin: “Ankara’ya uzak ilçelerde adayları bir yıl önceden açıklayacağız” dedi. Buna bağlı olarak da Ankara iline uzakta olan ilçelerdeki seçmenler de kent merkezini yakından ilgilendirdiğini belirtti. Bunun içinde Başkent’e uzak ilçelerdeki adayların açıklanmasında elimizi çabuk tutup seçmenlerin ne istediğini daha iyi analiz etmiş olacaklarını belirterek “Elimizden alınan Büyükşehir’i bu kez alacağız” dedi. CHP Ankara İl Başkanı Keskin Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanmanın 3 noktasının olduğunu belirterek sözlerine şunları ekledi: Dış ilçelerde doğru isimlerle en az bir yıl önceden yola çıkılacak. Ankara’ya uzak merkez ilçelerde CHP ilkelerine uyan, halkın kabul edeceği ve halkın tanıdığı ve halkın içinden gelen güçlü isimlerle yola çıkılacak. Bizim adaylarımız geçmişte yapılan işleri eleştirmeyecek ve kendi yapacakları işleri, hizmetleri halkın anlayacağı dilde anlatacak.

“Şereflikoçhisar’daki seçmen Kent merkezini de yakından ilgilendiriyor”

Şereflikoçhisar nüfusunun yaklaşık yarısının seçmen olduğunu belirten Keskin sözlerine şu şekilde devam etti: “Şereflikoçhisar’ı ele alalım. İlçede 17-18 bin seçmen var, sadece Dikmen’de 20-25 bin Şereflikoçhisarlı seçmen var. Dış ilçelerdeki aday seçimi kent merkezini de yakından ilgilendiriyor. Adayları belirlemek için ilçelerdeki kanaat önderleriyle bir araya geliyoruz. CHP’nin tüzüğüne ters düşmeyen herkesle yola çıkarız.”

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER