Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

İlçe Milli Eğitimde Görev Değişikliği

Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğü görevini yürüten Uğur Atılgan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Vekaleten görevlendirildi. Atılgan, pazartesi günü itibarı ile Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevine başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğü görevini yürüten Uğur Atılgan vekaleten atandı. Pazartesi günü itibari ile görevine başlayan Atılgan, makamında tebrikleri kabul etmeye başladı. Gazetemize açıklamada bulunan İlçe Milli […]

16 Kasım 2016 - 14:38 'de eklendi ve 543 kez görüntülendi.
İlçe Milli Eğitimde Görev Değişikliği

Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğü görevini yürüten Uğur Atılgan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Vekaleten görevlendirildi. Atılgan, pazartesi günü itibarı ile Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevine başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürlüğü görevini yürüten Uğur Atılgan vekaleten atandı. Pazartesi günü itibari ile görevine başlayan Atılgan, makamında tebrikleri kabul etmeye başladı.

Gazetemize açıklamada bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, İlçemizdeki eğitim paydaşlarımıza hizmet etme heyecanı ve gayreti içindeyim. Çok müteşekkir olduğum değerli büyüklerimin şahsıma tevdi ettiği bu görevin onurunu taşımaktayım ve büyük bir sorumluluk olduğunun bilincindeyim diyerek devam ettiği açıklamasında Atılgan; Çalışmalarımızı yürütürken Anayasamızın başlangıcında ifadesini bulan demokratik, lâik, sosyal hukuk devleti anlayışı içerisinde, Milli Eğitim Temel Kanununun genel amaç ve temel ilkelerine bağlı kalacağımız şüphesizdir. Bizlere emanet edilen geleceğimizin teminatı gençlerimizi ve çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağınıza inancım tamdır.

Bu ağır ve onurlu görevi ifa ederken, önyargılardan uzak, yeniliklere açık, katılımcı, istişareyi, sevgi, saygı ve hoşgörüyü önde tutan bir anlayış içerisinde bulunacağım. Eğitimdeki öncelikli hedefimiz toplumun bütün kesimlerini kucaklamaktır. Eğitime yapılan yatırımın, hem uzun vadeli, hem de bir ülke ve millet için en mühim yatırım olduğunun bilincindeyiz. İlçemizi daha ileri bir noktaya taşınabilmesi, eğitimde kalitenin daha üst seviyelere yükseltilebilmesi için elimizden gelen her şeyi ortaya koymalıyız.

Millî ve manevi değerlerimize bağlı, çağın gerektirdiği teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip eden, sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek öncelikli görevimiz olacaktır. Bu kutsal görevimizde geleceğimizin teminatı yavrularımızı parlak ve güçlü yarınlara hazırlamamızda, aynı yolda beraber yürüyeceğimiz tüm mesai arkadaşlarıma, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Uğur Atılgan’a YeniGün Gazetesi olarak hayırlı olsun diyoruz.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER