Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Kültür Sarayının Projesi İncelendi

Kale Mahallesi Cumhuriyet İlkokulunun yanına yapılacak olan Kültür sarayının projesi Pazartesi günü Belediye Başkanının makam odasında meclis üyeleri, imar işleri müdürü ve ilçemiz mimarlarının bulunduğu birliktelikte tanıtıldı. Makam odasında Belediye Başkanı Ferda Polat ile birlikte proje mimarları ve teknik heyet bir proje değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Projede yaklaşık 350 kişilik toplantı salonu, meclis toplantı salonu, iki […]

02 Kasım 2016 - 15:43 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.
Kültür Sarayının Projesi İncelendi

Kale Mahallesi Cumhuriyet İlkokulunun yanına yapılacak olan Kültür sarayının projesi Pazartesi günü Belediye Başkanının makam odasında meclis üyeleri, imar işleri müdürü ve ilçemiz mimarlarının bulunduğu birliktelikte tanıtıldı.

Makam odasında Belediye Başkanı Ferda Polat ile birlikte proje mimarları ve teknik heyet bir proje değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Projede yaklaşık 350 kişilik toplantı salonu, meclis toplantı salonu, iki katlı oto park ve bir çok kültürel ihtiyacı girecek yapıların olacağı öğrenildi.

Toplantıda proje üzerinde son düzenlemeler yapılırken çalışmaların en kısa zamanda tamamlanarak inşaat çalışmasına başlanılacağı bildirildi.

 

 

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER