Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Şehitlik Anıtı Yapımı İhalesi Yapıldı

Belediyenin kendi imkanları ile Devlet Hastanesinin alt kısmında bulunan Şehitlik anıtının kaba inşaatının tamamlanması sonrası belediye tarafından ihale edilen ancak ihaleye girenin olmamasından dolayı uzun süredir bekleyen şehitlik anıtının yapım ihalesi yapıldı. Şehitlik Anıtında tarihteki Türk Devletlerini temsilen her devletin bayrağı olacak. İlçemiz şehitlerinin isimlerinin yazılı olduğu lahitlerinde olacağı Şehitlik Anıtı E-90 karayolunun her iki […]

23 Kasım 2016 - 15:04 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.
Şehitlik Anıtı Yapımı İhalesi Yapıldı

Belediyenin kendi imkanları ile Devlet Hastanesinin alt kısmında bulunan Şehitlik anıtının kaba inşaatının tamamlanması sonrası belediye tarafından ihale edilen ancak ihaleye girenin olmamasından dolayı uzun süredir bekleyen şehitlik anıtının yapım ihalesi yapıldı.

Şehitlik Anıtında tarihteki Türk Devletlerini temsilen her devletin bayrağı olacak. İlçemiz şehitlerinin isimlerinin yazılı olduğu lahitlerinde olacağı Şehitlik Anıtı E-90 karayolunun her iki yönünden görülebilmesi için en uygun şekilde yapılacak.

Dış cephe giydirmesi ihalesi Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı tarafından yapıldı ve en kısa zamanda çalışmaların başlayacağı belirtildi.

 

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER