Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

Şereflikoçhisar KPSS’ye Hazır

9 ayrı okulda belirlenen ve ilçemizde ilk defa yapılacak olan KPSS için tüm hazırlıklar tamamlandı. Pazar günü gerçekleşecek olan sınava ilçemizden ve çevre ilçelerden de gireceklerle birlikte binlerce kişi sınav heyecanı yaşayacak. İlçemizde Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim’e girecek adaylar, sınava giriş belgelerine ÖSYM’nin internet adresinden ulaşabilecek. ÖSYM’den yapılan duyuruya göre, 20 Kasım 2016 […]

16 Kasım 2016 - 14:33 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.
Şereflikoçhisar KPSS’ye Hazır

9 ayrı okulda belirlenen ve ilçemizde ilk defa yapılacak olan KPSS için tüm hazırlıklar tamamlandı. Pazar günü gerçekleşecek olan sınava ilçemizden ve çevre ilçelerden de gireceklerle birlikte binlerce kişi sınav heyecanı yaşayacak.

İlçemizde Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim’e girecek adaylar, sınava giriş belgelerine ÖSYM’nin internet adresinden ulaşabilecek. ÖSYM’den yapılan duyuruya göre, 20 Kasım 2016 tarihinde saat 10.00’da uygulanacak 2016 KPSS-Ortaöğretime başvuran adayların, sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemi tamamlandı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren “Sınava Giriş Belgesi”ni, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin “https://ais.osym.gov.tr” internet adresinden edinebilecek. Sınav yerine sadece kimlik ve giriş belgesi götürüleceği belirtildi.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER