Şereflikoçhisar Yenigün Gazetesi

AK Parti Kadın Kollarından Anlamlı Ziyaret

3 Aralık Dünya Engelliler haftası kapsamında AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci ve yönetim kurulu üyeleri, ilçemiz Bakım ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek buradaki öğrenciler ile birlikte vakit geçirdiler. AK Parti Kadın Kolları başkanı Aysun Pekmezci,3 Aralık Dünya Engelliler günü ile ilgili olarak. Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine yaptığı ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi, Başta […]

07 Aralık 2016 - 14:21 'de eklendi ve 512 kez görüntülendi.
AK Parti Kadın Kollarından  Anlamlı Ziyaret

3 Aralık Dünya Engelliler haftası kapsamında AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci ve yönetim kurulu üyeleri, ilçemiz Bakım ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek buradaki öğrenciler ile birlikte vakit geçirdiler.
AK Parti Kadın Kolları başkanı Aysun Pekmezci,3 Aralık Dünya Engelliler günü ile ilgili olarak. Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine yaptığı ziyarette yaptığı konuşmasında şunları söyledi, Başta yaşadığımız çevre olmak üzere dünyanın her yerindeki engelli vatandaşlarımızın sıkıntı ve problemlerini, onların yaşadığı, bizim ise zaman zaman unuttuğumuz zorlukların hatırlandığı gün olarak toplumsal bilincimizi kuvvetlendiren etkinliklerle anılmaktadır.
Her insan birer engelli adayıdır ve bugün onların hatırlayamadığımız sıkıntıları yarın bizim problemimiz olabilir. Bu yüzden onlarla karşılaştığımızda acıyarak bakmak yerine, küçük bir gülümsemeyle mutlu edebiliriz.
Engellilerin toplumsal yaşamlarını kolaylaştıracak, umutlu olabilmelerini ve geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlayacak koşul, ortam ve olanakların oluşturulması çağdaş toplumların öncelikli görevlerindendir.
Bizde Şereflikoçhisar Ak parti kadın Kolları olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda engelli olan vatandaşlarımızı tespit ederek ihtiyaçlarını karşılayarak onları mutlu etmek gayretindeyiz.
3 Aralık Dünya Engelliler Gününde tüm vatandaşlarımızı, kurum ve kuruluşlarımızı engelli vatandaşlarımızın yaşama sıkı sıkı bağlanmalarını, toplumla kaynaşmalarını sağlayıcı çalışmalara destek vermeye davet ediyor, tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Comments

comments

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER